Yalıtım Bantları

Ürün KoduÜrün GörseliÜrün CinsiMarkaKalınlıkTaşıyıcıYapışkanAçıklama
3m 8067 Yalıtım Bantları 3m 0,25 mm Proprietary film Akrilik Yalıtım bandı, sızdırmazlık bandı olarak inşaat sektöründe kullanılır. PVC Membran ekleme, yeşil inşaat işlerinde, prefabrik imalatında, kapI pencere ve pervazlarda, fayans ve seramiklerin köşe altı birleşim yerlerinde, trapez ve çatı birleşim yerleri kapak altı yalıtımında,dilatasyon boşluğu kapamada kullanılır. Çok amaçlı yalıtım bandı. Mastiğin uzun kürlenme süresine gerek kalmaksızın anında yapışma sağlayan özel yapıştırıcısı sayesinde zorlu koşullarda hatta -20° derecede uygulama yapılabilir.
3m 8777 Yalıtım Bantları 3m 0,13 mm Proprietary film Akrilik Yalıtım bandı, sızdırmazlık bandı olarak inşaat sektöründe kullanılır. PVC Membran ekleme, yeşil inşaat işlerinde, prefabrik imalatında, kapI pencere ve pervazlarda, fayans ve seramiklerin köşe altı birleşim yerlerinde, trapez ve çatı birleşim yerleri kapak altı yalıtımında,dilatasyon boşluğu kapamada kullanılır. Çok amaçlı yalıtım bandı. Mastiğin uzun kürlenme süresine gerek kalmaksızın anında yapışma sağlayan özel yapıştırıcısı sayesinde zorlu koşullarda hatta -20° derecede uygulama yapılabilir.
EPDM Bant Yalıtım Bantları Boss Farklı kalınlıklar mevcuttur EPDM Köpük Hotmelt veya akrilik Epdm Köpük bant kapalı hücrelidir. Klima, inşaat, dekorasyon, otomotiv, beyaz eşya , klima ve iklimlendirme sektörlerinde kullanılır. Ses yalıtımı ve vibrasyonun engellenmesini amacıyla kullanılır. .Farklı genişlik, en ve boylarda tabaka, rulo veya özel şekilli kesim imkanı mevcuttur.
Eva Yalıtım Bandı Yalıtım Bantları Boss Farklı kalınlıklar mevcuttur EVA Hotmelt veya akrilik Eva Köpük kapalı hücre yapısıyla yalıtım sektöründe oldukça tercih edilen bir üründür. Eva bant olarak arzu edilen genişlikte dilimlenir ve sarımı yapılır. Farklı yapışkan bant laminasyonları ile farklı kullanım amaçlarına hizmet eder.
Kauçuk Bant Yalıtım Bantları Boss Farklı kalınlıklar mevcuttur Kauçuk Bant Hotmelt veya akrilik Kauçuk bant, Elastomerik kauçuktan imal edilir. Klima kanallarının elastomerik kauçuk ile izolasyonu yapılırken ürünlerin birleşme noktalarına sızdırmazlık amacıyla yapıştırılır. Arka yüzeyinde kendinden yapışkanlı bant vardır.
PE KÖPÜK BANT Yalıtım Bantları Boss Farklı kalınlıklar mevcuttur PE KÖPÜK Hotmelt veya akrilik Dekorasyon, İnşaat, otomotiv,beyaz eşya, klima ve iklimlendirme gibi sektörlerde yalıtım ve sızdırmazlık bandı olarak kullanılır.
Yalıtım bandı - tesa 60073 Yalıtım Bantları Tesa 320 µm PET lifli PE film Polyacrylate, solventsiz tesa ® 60073 nem bariyer folyoların eklenmesi, sızmaları engelleme, birleşim yerlerinde ve metal zımbaların yalıtımı için kullanılan esnek, PE taşıyıcılı ve çok güçlü yapışma kuvvetine sahip izolasyon bantıdır. Esnek taşıyıcısı sayesinde boru ve kablolar gibi dairesel noktalara rahat, kolay ve hızlı nüfuz ederek yalıtım sağlar. Filament dokusu kolay çalışmayı sağlarken ürünün aşırı gerilmesini önleyip güçlü hale getirir. Bant elle yırtılabilir. Çok amaçlı yalıtım bandı.

Su yalıtım bantları son teknolojiye göre üretilmiş, su izolasyon tekniği olmakla beraber yaşanılan alanlarda yaşam kalitesini de yükselten bant modelleridir. Su yalıtımı yapılmadığı takdirde zamanla yapılan derinlerine nüfus eden su, maddi manevi zararlara yol açmaktadır. Bunun için su yalıtım bantlarıyla etkili olarak su yalıtımı yapmak isteyenler, firmamız tarafından üretilen su yalıtım bandı modellerinden faydalanabilirler. Kaliteli malzemeden profesyonel işçilikle imal edilen bantlarımız suyun hareketiyle oluşabilecek zararları ve şekil değişikliklerini önlemek amacıyla kullanılabilecek ürünlerdir. Kolay kesilme ve basit uygulama özelliğine sahip olan bantlar, su kaçaklarını belirli bölgede tutma ve su sızdırmalarını önleme amacıyla son teknolojiye sahip şekilde firmamız tarafından üretilmektedirler. Uygun yalıtım bandı fiyatları hakkındaki bilgiye sitemizdeki modelleri inceleyerek ulaşabilirsiniz.

Kendinden Yapışkanlı Su Yalıtım Bandı ve Ses Yalıtım Bandı Fiyatı

Su yalıtım bantları farklı ve yapılarda kullanılmak üzere kalite açısından oldukça çeşitli şekilde imal edilmektedir. Kolay kesilme ve basit uygulama özelliğine sahip olan bantlar, su kaçaklarını belirli bir bölgede tutma ve su sızdırmalarını önleme amacıyla tasarlanan ve teknolojik gelişmeler takip edilerek üretilen bantlardır. Her alanda (suyun basıncına göre) kullanılabilen profesyonel yapıdaki su yalıtım bantlarının uygulanması kolay ve dayanıklı ürünler olması, sıklıkla tercih edilmelerinin sebebi olmaktadır. Kendinden yapışkanlı su yalıtım bandı modellerini kısa süre içerisinde firmamızdan temin edilebilirsiniz. Firmamızda ses yalıtım bandı fiyatı da uygun olup, bu modeller profesyonel firmaların ilk tercihleri arasında yer almaktadır.