Hakkımızda


Neden Ulus Bant ?

Kendi Markamız

Ulus Bant’ın sektördeki rakiplerinden en önemli farkı, dünyada bu pazarda lider konumunda bulunan Tesa, Nitto Denko, 3M, Scapa ve Biesse firmaların kendi markalarıyla sundukları ürünlerin yanı sıra kendimize ait Boss Tape markamızla da hizmet sunuyor oluşumuz şeklinde gösterilebilir. Böylece müşterilerimize çok geniş bir ürün yelpazesi içinden seçim yapabilme imkânı sağlamış oluyoruz.

Hizmet Verdiğimiz Sektörler

Piyasada hizmet verdiğimiz, isteklerini karşıladığımız ve yapışkan bantlar, endüstriyel bantlar, yapıştırıcılar konusunda çözümler sunduğumuz sektörler arasında ise Otomotiv, Medikal, Reklamcılık, Matbaa ve Baskı, İnşaat, Plastik Profil, Oluklu Mukavva, Engelli Yolları, Metal, Beyaz Eşya, Havacılık, Kâğıt, Elektrik- Elektronik, Solar Enerji, Ambalajlama ve Lojistik, Trim ve Profil, Tekstil gibi çok farklı sektörler bulunmaktadır.

Sınırsız Ebatlama

Müşterilerimize sunduğumuz farklı markalardaki ve binlerce çeşitteki ürünün yanı sıra, sınırsız ebatlama yeteneğine sahip olmamız, müşterilerimizin taleplerine uygun olarak istenilen ebatta ve metrajlarda ürünleri hazırlayabiliyor ve sunabiliyor olmamız, önemli bir hareket alanı ve esneklik sağlamaktadır. Kısacası müşterilerimizin beklentilerini karşılayabilecek olan en uygun ürün çeşidini, markayı, ürünlerin ebatlarını ve metrajlarını kontrol edebiliyor, ortaya çıkarabiliyor olmamız, sektördeki rakiplerimizden bir adım önde olmamızı ve müşterilerimizin bizi tercih etmelerini sağlamaktadır.

Kaliteli Üretim & Sorunsuz Dağıtım

Bu sektörlerde kullanılan yapışkan bantlar ve yapışkanlar, hem yapılan işlerin daha verimli yürütülmesini hem de önemli sorunlarla karşılaşılmasını önleyen çok faydalı ve gerekli malzemeler olarak kullanılmaktadır. Ama bu verimli sonuçlara ulaşabilmek için kullanılan ürünlerin, işine önem veren ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan bir firma tarafından hazırlanmış olması ya da dağıtılıyor olması gerekir. Ulus Bant markası, sizi bu sonuca ulaştıracak olan ürünleri üreten ya da temin eden, bu sırada müşterilerinin beklentilerini en iyi karşılayacak şekilde hizmet vermeyi düstur edinmiş olan bir firmadır.