Elektrik İzolasyon Bantları

Ürün KoduÜrün GörseliÜrün CinsiMarkaKalınlıkTaşıyıcıYapışkanAçıklama
Gold Elektrik İzolasyon Bandı Elektrik İzolasyon Bantları Gold - PVC - Pvc elektrik izolasyon bandı. Farklı renk ve ebat seçenekleri mevcuttur.
NITTO ELEKTRİK İZOLASYON Elektrik İzolasyon Bantları Nitto 0,13 mm PVC Kauçuk Genel amaçlı elektrik izolasyon bandı.
Tesa 4163 Elektrik İzolasyon Bantları Tesa 130 µm Yumuşak Pvc Akrilik tesaflex® 4163 aşağıdakiler gibi genel işler için çok amaçlı olarak kullanılabilir ve son derece niteliklidir: Kurulum, Tamir, İşaretleme.,Ekleme,Demetleme
Tesa 4173 Elektrik İzolasyon Bantları Tesa 128 µm PVC Akrilik tesa 4173 elektrik izolasyon bandı. 105° ye kadar dayanıklı. Elle yırtılabilir,esnek.
Tesa 4252 Elektrik İzolasyon Bantları Tesa 120 µm Yumuşak Pvc Doğal Kauçuk Ekonomik elektrik izolasyon bandı.
Tesa 51025 Elektrik İzolasyon Bantları Tesa 200 µm PET Tüylü Bez Sentetik Kauçuk 125° ye kadar ısı dayanımı. Solvent free. Elle yırtılabilir bez elektrik izolasyon bandı
Tesa 51026 Elektrik İzolasyon Bantları Tesa 260 µm PET Tüylü Bez Akrilik 150° ye kadar ısı dayanımı. Aşınma dayanımı yüksektir. Özellikle motor bölmelerinde tercih edilir. Yüksek performanslı bez elektrik bandı.
Tesa 51606 Elektrik İzolasyon Bantları Tesa 800 µm PET Tüylü Bez Kauçuk Titreşim sonucu oluşan sesleri engeller. Özellikle yolcu bölmelerinde kullanılır. Tüylü bez bant olarak bilinir.
Tesa 51608 Elektrik İzolasyon Bantları Tesa 280 µm PET Tüylü Bez Kauçuk tesa 51608 Elle yırtılabilir, titreşimden oluşan sesleri önleyen tüylü bez bant. 105° ye kadar ısı dayanımı. Otomotiv, ses ve müzik sistemleri, lpg dönüşüm işlemlerinde tercih edilir
Tesa 53947 Elektrik İzolasyon Bantları Tesa 120 µm Yumuşak Pvc Doğal Kauçuk tesaflex® 53947 /IEC, düşük sıcaklık uygulaması için iyi esnek ve yapışma sağlayan, özel olarak formüle edilmiş alev sönümleyici plastikleştirilmiş bir PVC banttır. Çoğu kablo sistemi için fark etmeyen plastikleştiricilerin yanı sıra modifiye bir kauçuk yapışkan sistemi kullanan tesaflex® 53938 IEC elektrik izolasyonu uygulamaları için idealdir. Ana Uygulama tesaflex® 53947, tel ve kablo izolasyonu, demetleme, işaretleme, güçlendirme, mühürleme ve koruma uygulamalarına uygundur.

Elektrik akımı geçirilecek çıplak elektrik tellerini birbirinden ya da başka iletkenlerden yalıtmak için elektrik izolasyon bandı kullanılmaktadır. Bir yüzü yapışkanlı olan izole bandı, genel olarak elektrikli kabloları birleştirirken ek yerlerinde kullanılmaktadır. Kullanım Alanları Elektrik, ısı ses yalıtımında ve split klimalardaki boru yalıtımında kullanılmaktadır. Alev ve yüksek ısılara dayanıklı olarak imal edilmiştir. Toplumumuzun ihtiyaçları ve test edilen özellikler doğrultusunda 9Kv’ye kadar dayanıklı, kolay yanmaz, esnek ve iyi yapışma özelliği de sunmaktadır. Değişen hava koşullarına rağmen malzemenin montajından sonra değişmeyen özellikleri de bulunmaktadır. İnceltilmiş asitlere ve lavlara karşı da oldukça dayanıklıdır. Kullanım alanlarında elektrik kablolarının izole edilmesi ve işaretlenmesi için sıklıkla tercih edilmektedir. Yüksek sıcaklığa karşı dayanıklılık göstermektedir. Yüksek sıcaklığa dayanıklı silikon ile kaplanmış olan izolasyon bantlar, sadece bir sektörde değil birçok farlı alanlarda kullanılmaktadır. Uzun süre ve yüksek derece sıcaklıkta koruma sağlayan bu bantlar, günümüzde her ortamda ve her açıdan kolay kullanım sağlamaktadır. Örnek vermek gerekirse, lehimleme işlemlerinde korunması gereken alan için yalıtım sağlayan bant sayesinde çalışma tek alanda toplanmaktadır.

İzole Bant Fiyatları ve İzolasyon Bandı Fiyatları

Bord üzerinde bulunan ve üzerinde işlem yapılmayacak olan bileşenlere sıcaklık temasını önlemek amacı ile kullanılan Bantların fiyatları farklılık göstermektedir. izole bant fiyat konusunu araştırdığınızda karşınıza çok farklı rakamlar çıkabilir. İzolasyon bandı fiyatları uygun olan ve yüksel kalitede olmaları yönleriyle dikkat çeken modelleri tarafımızdan sunulan ürünler arasında bulabilirsiniz.