Çift Taraflı Tissue (Nonwoven) Bantlar

Ürün KoduÜrün GörseliÜrün CinsiMarkaKalınlıkTaşıyıcıYapışkanAçıklama
3m 9084 Çift Taraflı Tissue (Nonwoven) Bantlar 3m 100 µm Non Woven (tissue) Akrilik Yüksek yapışma gücüne sahip çift taraflı bant. 150° ısı dayanımı. Pürüzlü yüzeylere iyi yapışır.
3m 9086 Çift Taraflı Tissue (Nonwoven) Bantlar 3m 190 µm Non Woven (tissue) Akrilik Yüksek yapışma gücüne sahip çift taraflı non woven bant. Kısa Süre Sıcaklıkta 120° ısıya dayanabilir.
Boss DST100 Çift Taraflı Tissue (Nonwoven) Bantlar Boss100 µm Non Woven (tissue) Solvent Akrilik Bobin ekleme, kartela, deri endüstrisinde ve tekstil sektöründe birleştirme, selofanlı kutuların yapıştırılması ve stand üretiminde kullanılır. Çok amaçlı ısı dayanımlı ve istenilen genişlikte kesilebilen çift taraflı bantlardır.
Boss DST130 Çift Taraflı Tissue (Nonwoven) Bantlar 130 µm Non Woven (tissue) Solvent Akrilik Bobin ekleme, kartela, deri endüstrisinde ve tekstil sektöründe birleştirme, selofanlı kutuların yapıştırılması ve stand üretiminde kullanılır. Çok amaçlı ısı dayanımlı ve istenilen genişlikte kesilebilen çift taraflı bantlardır.
Boss DST160 Çift Taraflı Tissue (Nonwoven) Bantlar 160 µm Non Woven (tissue) Solvent Akrilik Bobin ekleme, kartela, deri endüstrisinde ve tekstil sektöründe birleştirme, selofanlı kutuların yapıştırılması ve stand üretiminde kullanılır. Çok amaçlı ısı dayanımlı ve istenilen genişlikte kesilebilen çift taraflı bantlardır.
Boss Tissue Bant Çift Taraflı Tissue (Nonwoven) Bantlar Boss 80 µm Non Woven (tissue) Sentetik Kauçuk Ekonomik çift taraflı bant. Özellikle deri, kumaş, karton birleştirmelerinde tavsiye edilir. Elle kolayca yırtılabilir.
Nitto 500 Çift Taraflı Bant Çift Taraflı Tissue (Nonwoven) Bantlar Nitto 160 µm Non Woven (tissue) Modifiye Akrilik Nitto 500 çok amaçlı montaj bandı.
Orabond 1396TM Çift Taraflı Tissue (Nonwoven) Bantlar Orafol 130 µm Non Woven (tissue) Modifiye Akrilik Yüksek performanslı çift taraflı bant. Sıcaklık, UV radyasyonu, solvent ve yaşlanma dayanımı yüksektir. Düz yüzeylerde ve ekleme işlerinde yüksek performans.
Orabond 1399TM Çift Taraflı Tissue (Nonwoven) Bantlar Orafol 190 µm Non Woven (tissue) Modifiye Akrilik Çok yüksek yapışma gücü. Pürüzlü ve zorlu montaj işleri için ideal. Metal, cam, ahşap vb montaj işleri için. Sıcaklık direnci yüksektir.
Orabond 1459TM Çift Taraflı Tissue (Nonwoven) Bantlar Orafol 140 µm Non Woven (tissue) Kauçuk Kapalı hücre köpük laminasyonlarında, PE, sert PVC yapıştırma, ahşap montajı, iç mekanda cam ve metal birleştirmelerinde kullanılır. Pürüzlü yüzeylerde iyi performans verir.
nitto 5033x Çift Taraflı Bant Çift Taraflı Tissue (Nonwoven) Bantlar Nitto 130 µm Non Woven (tissue) Modifiye Akrilik Karton birleştirme bandı.Sünger laminasyon içinde kullanılır. Bant yüksekyapışma ve iyi sıcaklık direncine sahiptir.150°
tesa 4962 Çift Taraflı Tissue (Nonwoven) Bantlar Tesa 160 µm Non Woven (tissue) Modifiye Akrilik Karton birleştirme bandı.Sünger laminasyon içinde kullanılır. Bant yüksekyapışma ve iyi sıcaklık direncine sahiptir.150°
tesa 50605 Çift Taraflı Tissue (Nonwoven) Bantlar Tesa 90 µm Non Woven (tissue) Akrilik Oluklu mukavva endüstrisinde kağıt ve ondülanın birleştirilmesi. Gazete kâğıdı ve dönüştürme işlemlerinde kâğıdın otomatik birleştirilmesi.Hafif kâğıdın ve kalın kartonun otomatik birleştirilmesi.
tesa 50607 Çift Taraflı Tissue (Nonwoven) Bantlar Tesa 120 µm Non Woven (tissue) Akrilik Oluklu mukavva endüstrisinde astar ve oluğun birleştirilmesi.Gazete kâğıdı ve dönüştürme işlemlerinde kâğıdın hareketli eklemelerde.Ağır kâğıdın ve kalın kartonun hareketli eklemelerinde
tesa 51570 Çift Taraflı Tissue (Nonwoven) Bantlar Tesa 110 µm Non Woven (tissue) Sentetik Kauçuk Metal, plastik, alüminium, polyester ve polypropilen malzemelerin montajında kullanılır. Kalın yapışkan katmanıyla pürüzlü yüzeylerde bile çok iyi sonuç veren bir nonwoven banttır.
tesa 51571 Çift Taraflı Tissue (Nonwoven) Bantlar Tesa 160 µm Non Woven (tissue) Sentetik Kauçuk Metal, plastik, alüminium, polyester ve polypropilen malzemelerin montajında kullanılır. Kalın yapışkan katmanıyla pürüzlü yüzeylerde bile çok iyi sonuç veren bir nonwoven banttır.