Çift Taraflı Akrilik Bantlar

Ürün KoduÜrün GörseliÜrün CinsiMarkaKalınlıkTaşıyıcıYapışkanAçıklama
3m VHB Çift Taraflı Akrilik Bantlar 3m0,05 mm - 3mm arası çeşitli kalıklıklar Akrilik köpük Akrilik 3M™ VHB™ Bantlar, metalleri, plastikleri ve camları sağlam şekilde tutturur ve yeni malzeme kombinasyonları ve etkileyici görsel tasarımlar yaratmak için matkapla delme ve iyi görünmeyen sabitleyiciler kullanma gereksinimini ortadan kaldırır.
Boss Akrilik Köpük Bant Çift Taraflı Akrilik Bantlar Boss 1 mm , 0,5mm , 0,8 mm , 2mm Akrilik köpük Akrilik Çift taraflı çok kuvvetli montaj bandı. Yüksek ısı dayanımı, yüksek yaşlanma direnci. Kırmızı film koruyuculu. Otomotiv, Tren, Kamyon, Havacılık, İnşaat vb bir çok sektörde en güvenilir yapıştırma çözümü. Ogs bandı, silikon bant
Nitto Hyper Joint Çift Taraflı Akrilik Bantlar Nitto 0,40 mm , 0,80mm , 1,2 mm Akrilik köpük Akrilik Nitto Hyperjoint Çift taraflı akrilik köpük bant.İsim plakalarının, işaret tabelalarının, amblem işaretlerinin ve mobilya profillerinin sabitlenmesi. Ayrıca plastik koruyuculu versiyonu mevcuttur.
tesa 7054 Acx Çift Taraflı Bant Çift Taraflı Akrilik Bantlar Tesa0,5 mm Akrilik köpük Akrilik Tesa acx plus serisi yüksek performans gerektiren kalıcı yapıştırmalar için önerilir. Deko panellerin yapıştırılması, levha ve panel montajı, cam bölme duvarların yapıştırılması için önerilen çift taraflı bant.
tesa 7055 Acx Çift Taraflı Bant Çift Taraflı Akrilik Bantlar Tesa1 mm Akrilik köpük Akrilik Tesa acx plus serisi yüksek performans gerektiren kalıcı yapıştırmalar için önerilir. Deko panellerin yapıştırılması, levha ve panel montajı, cam bölme duvarların yapıştırılması için önerilen çift taraflı bant.
tesa 7063 Acx Çift Taraflı Bant Çift Taraflı Akrilik Bantlar Tesa0,8 mm Akrilik köpük Akrilik Tampon rayları, Toz kaplamalı bıçaklar ve paneller, hava kanallarının montajında önerilir. Yüksek performanslı çift taraflı bant.
tesa 7065 Acx Çift Taraflı Bant Çift Taraflı Akrilik Bantlar Tesa1,2 mm Akrilik köpük Akrilik Tampon rayları, Toz kaplamalı bıçaklar ve paneller, hava kanallarının montajında önerilir. Yüksek performanslı çift taraflı bant.
tesa 7066 Acx Çift Taraflı Bant Çift Taraflı Akrilik Bantlar Tesa1,5 mm Akrilik köpük Akrilik Tampon rayları, Toz kaplamalı bıçaklar ve paneller, hava kanallarının montajında önerilir. Yüksek performanslı çift taraflı bant.
tesa 7074 Acx Çift Taraflı Bant Çift Taraflı Akrilik Bantlar Tesa1 mm Akrilik köpük Akrilik Asansör, güneş enerjisi, nakliye, üretim ekipmanları gibi sektörlerde panel ve güçlendirme barlarının montajında kullanılır. Yüksek performanslı çift taraflı akrilik bant.
tesa 7078 ACX Çift Taraflı Akrilik Bantlar Tesa2 mm Akrilik köpük Akrilik Asansör, güneş enerjisi, nakliye, üretim ekipmanları gibi sektörlerde panel ve güçlendirme barlarının montajında kullanılır. Yüksek performanslı çift taraflı akrilik bant.