Cam Elyaf Bantlar

Ürün KoduÜrün GörseliÜrün CinsiMarkaKalınlıkTaşıyıcıYapışkanAçıklama
3m 361 Cam Elyaf Bant 3m 160 mikron Cam Elyaf Silikon Silikon yapışkanlı cam elyaf bant yüksek sıcaklık, yüksek aşınma dayanımı ve yüksek yapışkanlık gerektiren termal sprey maskeleme gibi uygulamalarda kullanılır.
3m 398FR Cam Elyaf Bant 3m 180 mikron Cam Elyaf AkrilikAkrilik yapışkanlı beyaz cam elyaf bant. Uçak bakımı ve tamiratında kullanılır. Yüksek sıcaklık, yüksek sürtünme dayanımı ve yüksek yapışkanlık. Alev sönümleme özelliği ile F.A.R kriterlerine uyumlu.
3m 3615 Cam Elyaf Bant 3m 130 mikron Cam Elyaf Silikon Silikon yapışkanlı cam elyaf bant yüksek sıcaklık, yüksek sürtünme dayanımı ve yüksek yapışkanlık gerektiren uygulamalarda kullanılır. Taşıyıcısı aşınmaya karşı çok dayanıklıdır.
Boss GCT15 Cam Elyaf Bant Boss 130 mikron Cam Elyaf Silikon Silikon yapışkanlı cam elyaf bant yüksek sıcaklık, yüksek sürtünme dayanımı ve yüksek yapışkanlık gerektiren uygulamalarda kullanılır.

Cam Elyaf Bant Yüksek kaliteli kablo ürünlerinde yangına karşı dayanıklılık sağlamaktadır. Cam elyafın en önemli özelliği, kenarları apreli olup kullanım esnasında açılma yapmaz ve yüksek hızlı blendaja dayanıklı olması şeklinde gösterilebilir. 800 metrelik eksiz pad sarım ve spool sarım seçenekleriyle sunulmaktadır. Cam elyafıyla olağanüstü yüksek izole mukavemeti ve yüksek gerilim gücü sağlamaktadır. Firmamız tarafından satışa sunulan cam elyaf bant modelleri, yüksek kalite ve dayanım gücüyle müşterilerimizin memnun olmasına imkan sağlamaktadır. Radyasyon, asit ve alkaliye karşı yüksek direnç yanı sıra yüksek basınç altında toksik içermez. Mükemmel esnekliğin yanı sıra 950 santigrat dereceye kadar direnç olanağı sağlamaktadır. Basınca duyarlı yapışkan özelliği sayesinde elektriksel izolasyonlarında yüksek sıcaklıkta koruma sağlamaktadır. Elyaf yün iplikten imal edilmemiş olan seramik bandı, zinkondan alınan beyaz toz ile imal edilmektedir.

Cam Elyaf Bant ve Fiyatları

Seramik bandı elyaf yün ipliğinden üretilen yüksek performanslı endüstriyel kumaş olmaktadır. Yüksek sıcaklıkta bir alaşım telle güçlendirilen bu kumaş, dayanıklılığın yanı sıra uzun kullanım ömrüne sahiptir. 1430 dereceye kadar olan uygulamalar için idealdir. Seramik bant yaklaşık olarak %18 oranında yüksek sıcaklıklarda yakıldığında duman ve gaz çıkışına neden olan organik elyaf içermektedir. Yaygın uygulamalar ise taşpamuğu bandının yerine, yanmaz sargı, yüksek sıcaklığa karşı koruma, elektrik yalıtımı, kablo ve yakıt nakillerinin korunması gibi alanlarda yapılan uygulamalardır. Cam elyaf bant fiyatları ise markaya, modele ve bandın özelliklerine göre değişmektedir. İhtiyacınıza karşılık verecek olan modelleri uygun fiyatlarla sitemizde bulabilirsiniz.