Bobin Ekleme Bantları

Ürün KoduÜrün GörseliMarkaKalınlıkTaşıyıcıYapışkanAçıklama
3m 913e 3m 80 µm Kağıt AkrilikSuda eriyen çift taraflı kağıt bobin ekleme bandı. Yüksek hızlarda mükemmel çalışır, kaymayı önler zaman tasarrufu sağlar.
Boss DST100 Boss 100 µm Non Woven (tissue) AkrilikÇift tarafı solvent akrilik yapışkanlı. Yüksek sıcaklık dayanımı, kuvvetli yapışma özellikleri sayesinde kağıt ve film bobinlerinin eklenmesinde kullanılır.
Boss DST130 Boss130 µm Non Woven (tissue) AkrilikÇift tarafı solvent akrilik yapışkanlı. Yüksek sıcaklık dayanımı, kuvvetli yapışma özellikleri sayesinde kağıt ve film bobinlerinin eklenmesinde kullanılır.
Nitto 500 Çift Taraflı Bant Nitto 160 µm Non Woven (tissue) Modifiye Akrilik Nitto 500 çok amaçlı çift taraflı montaj bandı.
Nitto 509a Nitto 100 µm Non Woven (tissue) AkrilikKağıt endüstrisinde çift taraflı bobin ekleme bandı olarak kullanılır.
Orafix 1272 Orafol 50 µm Taşıyıcısız Modifiye Akrilik Suda eriyen bant. Çok ince kağıtların eklenmesinde, bobinlerin başlangıç noktasında kullanılır. FDA sertifikalı
Orafix 1273 Orafol 60 µm Suda Eriyen Tissue Modifiye Akrilik Suda Eriyen bant. Statik eklemeler için uygundur. Üst üste eklemelerde yüksek performanslı.FDA sertifikalı. Tek taraflıdır.
Orafix 1276 Orafol 100 µm Tek tarafı silikonlu suda Eriyen Kağıt Modifiye Akrilik Bobin değişimlerinde manuel ekleme ve uç kapama bandı olarak kullanılır. Yüksek yırtılma direnci, yüksek yapışkanlık. FDA sertifikalı.Tek taraflıdır.
Orafix 1281 Orafol 100 µm Suda Eriyen Tissue Modifiye Akrilik Suda eriyen çift taraflı bant. Hareketli eklemelerde yüksek yapışkanlık ve sıcaklık direnci sayesinde tercih edilir. FDA sertifikalı.
Orafix 1283 Orafol 60 µm Suda Eriyen Tissue Modifiye Akrilik Suda eriyen bant. Hafif kağıtların eklenmesinde, bobinlerin başlangıç noktasında kullanılır. FDA sertifikalı
Orafix 1285 Orafol 55 µm Suda Eriyen Tissue Modifiye Akrilik Bobin bitimlerinde ve uç kapamada kullanılır. Fda sertifikalı.Üzerine baskı ve kaplama yapılabilen yüzeyi vardır. FDA sertifikalı.Tek taraflıdır.
Orafix 1286 Orafol 100 µm Tek tarafı silikonlu suda Eriyen Kağıt Modifiye Akrilik Bobin bitimlerinde ve uç kapamada kullanılır. Güvenlik kaplaması görevi görür.Üzerine baskı ve kaplama yapılabilen yüzeyi vardır. Fda sertifikalı.Tek taraflıdır.
Orafix 1290 Orafol 90 µm Suda Eriyen Tissue Modifiye Akrilik Suda eriyen çift taraflı bobin ekleme bandı. Manuel bobin ekleme işlerinde, hareketli eklemelerde, yüksek hızlı işlerde kullanılır. FDA sertifikalı.
Orafix 1291 Orafol 100 µm Suda Eriyen Tissue Modifiye Akrilik Suda eriyen çift taraflı bobin ekleme bandı. Hareketli eklemelerde yüksek yapışkanlık ve sıcaklık direnci sayesinde tercih edilir. FDA sertifikalı.
Orafix 1292 Orafol 50 µm Taşıyıcısız Modifiye Akrilik Suda eriyen 50 mikron transfer bandı. Çok ince kağıtların eklenmesinde, bobinlerin başlangıç noktasında kullanılır. FDA sertifikalı
Orafix 1293 Orafol 60 µm Suda Eriyen Kağıt Modifiye Akrilik Suda eriyen bant. Hafif kağıtların eklenmesinde, bobinlerin başlangıç noktasında kullanılır. FDA sertifikalı
Orafix 1294 Orafol 110 µm Suda Eriyen Kağıt Modifiye Akrilik Bobin bitimlerinde ve uç kapamada kullanılır. Fda sertifikalı.Üzerine baskı ve kaplama yapılabilen yüzeyi vardır. FDA sertifikalı.Tek taraflıdır.
Orafix 1295 Orafol 55 µm Suda Eriyen Kağıt Modifiye Akrilik Bobin bitimlerinde ve uç kapamada kullanılır. Güvenlik kaplaması görevi görür.Üzerine baskı ve kaplama yapılabilen yüzeyi vardır. Fda sertifikalı.Tek taraflıdır.
Orafix 1296 Orafol 100 µm Tek tarafı silikonlu suda Eriyen Kağıt Modifiye Akrilik Bobin bitimlerinde ve uç kapamada kullanılır. Güvenlik kaplaması görevi görür.Üzerine baskı ve kaplama yapılabilen yüzeyi vardır. Fda sertifikalı.Tek taraflıdır.
Orafix 1297 Orafol 190 µm Tek tarafı silikonlu suda Eriyen Kağıt Modifiye Akrilik Bobin değişimlerinde manuel ekleme ve uç kapama bandı olarak kullanılır. Yüksek yırtılma direnci, yüksek yapışkanlık. FDA sertifikalı.Tek taraflıdır.
Orafix 1299 Orafol 125 µm Uzayabilen suda eriyen kağıt Modifiye Akrilik Yüksek gerilme ve kopma mukavemeti. Yüksek yırtılma direnci, yüksek yapışkanlık. FDA sertifikalı.Tek taraflıdır.
tesa 51446 Tesa100 µm Suda Eriyen Tissue Modifiye Akrilik Tesa 51446 tek taraflı uç kapama bandı.
tesa 51700 Tesa100 µm KağıtModifiye Akrilik Çok yüksek yapışma özellikleri, Yüksek kayma direnci, Kaplanmış ve kaplanmamış kağıt üzerinde çok iyi yapışma değerleri, Düşük bağlantı kalınlığı ,Esneklik nedeniyle pürüzsüz ve kolay uygulama.
tesa 51706 Tesa110 µm Alüminize Kağıt Modifiye Akrilik Alüminize taşıyıcısı sayesinde ekleme yerini tam olarak tespit edebilme imkanı. Genelde gazete basımında kullanılır. Hareketli eklemeler için önerilir.
tesa 51910 Tesa110 µm Kağıt Sentetik Kauçuk Hareketli esnek ambalaj malzemelerinde ,flekso veya tifdruk baskı sektöründe, hava geçiren film gibi kritik yüzeylerde ekleme için kullanılır
tesa 51913 Tesa60 µm Suda Eriyen Tissue Modifiye Akrilik Suda eriyen bant. Yüksek kayma direnci ile kağıt imalatında ve kaplama kağıdı emprenyesinde eklemede kullanılır. Hijyenik kağıtların eklemesinde ruloların alt katmalarında yapışkanlık geçirmeden rahatlıkla kullanılır.
tesa 51914 Tesa90 µm Suda Eriyen Tissue Modifiye Akrilik Yüksek kayma direnci ile yüksek kağıt hızında çalışan makinalarda kağıt bobin ekleme bandı olarak kullanılır. Suda eriyen bant.Kısa süreli 200° ısıya dayanabilir.
tesa 51915 Tesa50 µm Yok Modifiye Akrilik Suda eriyen bant. Yüksek kağıt hızında çalışan makinalarda hareketli kağıt eklemesinde kullanılır. 200° kısa süreli ısı dayanımı.
tesa 51917 Tesa120 µm Suda Eriyen Tissue Modifiye Akrilik Suda eriyen bant. PH aralığı (pH3 –pH9). Çift taraflı bobin ekleme bandı olarak kullanılır. Hareketli eklemelerde tercih edilir.

Vida, cıvata ve kaynak gibi geleneksel bileştirme yöntemleri malzemelerin yüzeylerinde kusura neden olmaktadır. Malzeme üzerinde delik açıldığı için malzeme mukavemeti olumsuz etkilenir. Tüm bunlara ilave olarak mekanik bağlantılar belli bir sayıda açılıp kapanma sonucunda deformasyona uğramaktadır. Sökülüp yeniden takılmanın gerekli olduğu uygulamalarda malzemenin bozulmadan kullanılabilmesi adına ve alternatif bağlantı çözümleri gerekmesi halinde cırt bant kullanılabilmektedir. Açılabilir ve kapanabilir bant sistemi sürekli değişim gerektiren tabela, mağaza giydirme uygulamalarında kullanılmaktadır. Ağırlıklı reklam ve mobilya sektörlerinde olmak üzere yat, otobüs, vagon ve diğer taşıtların imalatı esnasında; sürekli takılıp çıkarılmaya ihtiyaç duyulan panellerin montajında tercih edilmektedir. Aynı zamanda uzun dönem performans sağlayan bağlantı çözümleri arasında yer almaktadır.

Cırt Cırt Bant Fiyat ve 3m Dual Lock Fiyat

Bant kullanımında farklı alternatifler sunulurken bant sistemi üstün 3M mikroreplikasyon teknolojisi ile 1 inch’de 400 adete imal edilen mantar kafaların; daha sonra yine benzersiz bant teknolojisi ile bileştirilmesi ile üretilmektedir. Mantar kafa yapısı sayesinde bağlantı alanı artar daha kuvvetli bir bağlantı elde edilir. Bu sayede yüksek ağırlıklar taşınabilir ve soyma ile kesme kuvvetlerine karşı yüksek mukavemet oluşur. 3m dual lock fiyat seçenekleri ise yapılan işlerle kıyaslandığında çok düşük kalan fiyat seçenekleri olarak gösterilebilirler. Cırt cırt bant fiyat seviyeleri ve bu malzemelerin diğer özellikleri hakkında ayrıntılı bilgiler edinmek ve uygun fiyatlarla temin etmek için ürün sayfalarımızı incelemelisiniz.