Yüzey Koruma Bantları

Ürün KoduÜrün GörseliÜrün CinsiMarkaKalınlıkTaşıyıcıYapışkanAçıklama
Bento Yüzey Koruma Bandı Yüzey Koruma Bantları Bento 60 µm - 70 µm PE Film Akrilik Bento yüzey koruma bantları çeşitli mikron kalınlıklarıyla, istenilen ebatta dilimleme imkanları ile farklı yüzeyler için üretilmektedir. Baskılı ve baskısız olarak sunulabilir. Baskılı yüzey koruma bandı için lütfen telefonla bilgi alınız.
Nitto Yüzey Koruma Bandı Yüzey Koruma Bantları Nitto - --Nitto yüzey koruma bantları. Detaylı bilgi için satış temsilcimizle görüşebilirsiniz.
tesa 4848 Yüzey Koruma Bantları Tesa50 µm PE Film Akrilik tesa® 4848PV1 yüzey koruma filmi çevre dostu polietilen destek ve hafif, yaşlanmaya karşı dayanıklı akrilik yapışkan bulundurmaktadır. Bu, uygulamadan itibaren dört hafta içinde kolay, kalıntısız söküm temin eder. Koruma filmi çeşitli kimyasal içeriklere, fiziksel gerilime ve neme karşı dayanıklıdır. Şeffaf taşıyıcı film pencerelere uygulandığında "karanlık oda" etkisinin oluşmasını önler.
tesa 7133 Yüzey Koruma Bandı Yüzey Koruma Bantları Tesa80 µm PPDoğal Kauçuk tesa® 7133 doğal kauçuk yapışkanlı, kendinden yapışkanlı bir polipropilen banttır.Çok renkli boyama sırasında maskeleme.Boyanmış ve boyanmamış plastik parçaların kirlenmesine veya zarar görmesine karşı koruma
tesa 50530 Yüzey Koruma Bantları Tesa105 µm PE Film Akriliktesa® 51136, profesyonel boyama işleri sırasında geniş plastik parçaların maskelenmesi için akrilik yapışkanlı polietilen bir banttır. Bandın rengi, koyu yüzeylerle iyi bir kontrast sağlayarak konumlandırmayı daha kolay ve hızlı hale getirir.Boya uygulamaları sırasında maskeleme.Çeşitli yüzeylerin tozlanmaya ve zarar görmeye karşı korunmasını engelleyen bir yüzey koruma bandıdır.
tesa 50550 Yüzey Koruma Bantları Tesa72 µm PPEVAtesa ® 50550 Glassguard çizik, delik veya kire karşı cam gibi özellikle hassas yüzeyleri korumak için tasarlanmış son derece şeffaf açık bir banttır. Hatta kavisli 3D-yüzeyler üzerine kolayca uygulanabilir. Kullanıcı avantajları: Son derece şeffaf, neredeyse görünmez yüzey koruma.Çizilmeye karşı çok iyi koruma özellikleri.Görüşte azalmama., Kolay hassas ve hızlı montaj.Açık / UV direnci 6 ay (devam eden Florida iklim sınavı)
tesa 50551 Yüzey Koruma Bantları Tesa70 µm PE Film Akrilik tesa ® 50551 şeffaf koruma bandı taşıma sırasında hassas yüzeylerin korunması için mükemmel bir çözümdür Kullanıcı avantajları: Boyalı yüzey ve krom kaplamalarda iyi yapışma Araç taşıma sırasında Güvenilir yapıştırma Düzeltme ve son onarımımların azalması nedeniyle maliyet tasarrufu 8 ay dış mekan dayanımı Sabitlemeden kaynaklanan zararların azaltılması Uygulaması kolaydır Kolayca sökülür iz bırakmaz
tesa 51134 Yüzey Koruma Bantları Tesa84 µm PE Film Akrilik tesa® 51134, profesyonel boyama işleri sırasında daha geniş plastik parça alanlarının maskelenmesi için akrilik yapışkanlı şeffaf bir polietilen banttır. Ayrıca, tesa® 51134, az yapılı yüzeyler için iç koruma bandıdır. Ana Uygulama Boya uygulamaları sırasında maskeleme Çeşitli yüzeylerin kirlenmeye ve zarar görmeye karşı korunması
tesa 51136 Yüzey Koruma Bantları Tesa105 µm PE Film Akrilik tesa® 51136, profesyonel boyama işleri sırasında geniş plastik parçaların maskelenmesi için akrilik yapışkanlı polietilen bir banttır. Bandın rengi, koyu yüzeylerle iyi bir kontrast sağlayarak konumlandırmayı daha kolay ve hızlı hale getirir. Ayrıca, tesa® 51136, yüzey koruma bandıdır. tesa® 51136 PV2 pürüzlü yüzeyler ve halılar için daha yüksek yapışkanlı bir versiyonudur. Ana Uygulama Boya uygulamaları sırasında maskeleme Çeşitli yüzeylerin tozlanmaya ve zarar görmeye karşı korunm
tesa 51408 Yüzey Koruma Bantları Tesa65 µm Polyimide Silikon tesa ® 51408 yüksek ısı dayanımı olan polyimid film üzerine silikon yapışkanlı maskeleme ve yüzey koruma bandıdır.. Özellikleri ve faydaları şunlardır: Alev geciktirici,Kimyasallara dayanıklı, Yüksek sıcaklık dayanımı (en fazla 260 ° C sürekli ve en fazla 315 ° C, kısa vadede)
tesa 59177 Yüzey Koruma Bantları Tesa---Bandın alt kısmında bulunan örtü sayesinde geniş alanları maskeleyin.

Her türlü yüzeyi dış etkenlerden korumayı sağlayan yüzey koruma bandı, birçok yüzeyin son kullanıcıya ulaşana dek korunmasını sağlamaktadır. Farklı film kalınlıkları ve yapışkan özellikleri ile gibi farklı ebatlarda satışını yapmakta olduğumuz ürünler; ülkemizdeki birçok endüstriyel tesiste senelerdir güvenle kullanılmaktadır. Tamir ve bakım amacıyla ya da tadilat işlemleri süresi boyunca, iç ve dış mekanların yüzeylerini maskelemek - korumak adına kullanılabilen yüksek kalitede yapışkan bantlar sunmaktayız. Kalitesinden ödün vermeyen firmamız, her ihtiyaca uygun yüzey koruma bantları ve diğer bant çeşitlerini sizler için sunulmaktadır. Metal cam plastik gibi yüzeylerde sıklıkla tercih edilmektedir. Yapı ve bina endüstrisi için kullanılan yüzey koruma bandı; pencerelerde, kapılarda ve asansörlerde, daha birçok alanda kullanılmaktadır. Malzeme tasarım ve gereklilikler, teknik olarak neyin mümkün olabileceğini bulmak isteyen mimarların ve geliştiricilerin vizyonlarına göre farklılık göstermektedir. Yapısal bantlarımız tasarımda süreçlerin hızlanmasında ve sağlam yapışma konusunda kendisini ispatlamıştır. Ayna gibi rijid yüzeyler içinde uygunluk taşıması nedeniyle firmamız tarafından imal edilen bantlar, farklı sektörlerde en çok tercih edilen bant modelleri arasına girmeyi başarmıştır.

Yüzey Koruma Bandı Fiyatları

Yüzey koruma bandı fiyatları piyasada farklılıklar gösteren fiyatlardır. Çizilmelere ve darbelere karşı koruma sağlayan yüzey koruma bandı modelleri, firmamız tarafından uygun meblağlarla toplumumuza sunulmaktadır. Güvenle ve kalite standartlarında huzur içerisinde uygun fiyatlarda bantlara sahip olmak için kısa süre içerisinde irtibat halinde kalmanız yeterlidir.