Yapıştırıcı Ve Kimyasallar


Metal yüzeyleri yapıştırmak için kullanılan lehim ya da kaynak yöntemleri önceki yıllarda çok fazla tercih edilmekteydi. Belli bir sıcaklıkta uygulanabilen bu yöntemler elektronik devrelerde kullanıldığında hassas devre elemanlarına hasar verme ya da gaz borularında kullanıldığında patlamaya yol açma riski taşımaktadır. O nedenle metallerin daha düşük sıcaklıklarda yapıştırılmasını sağlayacak olan metal yapıştırıcı ilk tercihler arasında yer almaktadır. Bu ürünler uygulanırken yapıştırılacak olan metal parçaların birbirine bakan yüzeylerinden birine indiyumla diğerine ise galyumla kaplı çubuklar yerleştirilmektedir. Yüzeyi saç fırçasının üzerindeki teller gibi kaplayan bu çubukların arasında boşluklar yer almaktadır.

Kumaş Yapıştırıcısı ve Kauçuk Yapıştırıcısı

Hızlı yapıştırıcılar kendi içinde tek komponetli ve çift komponetli olarak ikiye ayrılmaktadır. Bu yapıştırıcılar kimyasalları gereği genel olarak daha hafif uygulamalar için kullanılmaktadır. O nedenle ağır işler için tercih edilmemektedir. Elastiki bir yapısı bulunmakta ve uygulama sonrası sertlik oluşturmamaktadır. Kâğıt, tahta, kumaş ve alüminyum folyo gibi malzemeler için kullanılmaktadır. Uygulamanın yapılacağı alanın her türlü kirden ve tozdan arındırılmış olması gerekirken aynı zamanda yüzey temiz ve kuru olmalıdır. İyi bir sonuç için kumaş yapıştırıcı her iki tarafa da uygulanmalıdır. Firmamız tarafından sunulan kauçuk yapıştırıcı ve kumaş yapıştırıcı ürünleri uygun fiyatlarla sitemizden sipariş edebilirsiniz. Kauçuk yapıştırıcı fiyatı için belirlediğimiz fiyatlar ise piyasada talep edilen en uygun fiyatlar arasında bulunmaktadır.
Ürün KoduÜrün GörseliÜrün CinsiMarkaAçıklama
Tesa Promoter Yapışkanlık ArtırıcıYapıştırıcı Ve Kimyasallar
TesaTesa promoter serisi bandın yapışkanlığını arttırmak için kullanılan uçucu sıvılardır. 3 farklı tipi mevcuttur. PP ve EPDM yüzeylere yapıştırmak için, Cam yüzeylere yapıştırmak için , Pu ve HPVC yüzeylere yapıştırmak için farklı versiyonları vardır.
3m Primer 94 Yapıştırıcı Ve Kimyasallar
3m 3m primer 94 plastik ve metallerde bant uygulamasından önce montaj yapılacak yüzeylere uygulanır. Bandın yapışkanlığını ve sağlamlığını arttırır.Ayrıca araç giydirme folyolarında kenar noktalarına uygulanınca yapışmayı arttırması açısından çok olumlu sonuçlar verir.
3m sprey 74 Yapıştırıcı Ve Kimyasallar
3m 3m sprey 74 hızlı bir yapıştırma sağlar. Kumaş ve sünger yapıştırmaları için idealdir.
3m sprey 75 Yapıştırıcı Ve Kimyasallar
3m 3m sprey 75 EPDM Kauçuk, Kumaş, Fiberglas, Sünger, Deri, Kağıt, Metal, ABS, PVC, Akrilik, yapıştırmaları için sökülüp takılmaya elverişli bir yapışkandır.
3m sprey 77 Yapıştırıcı Ve Kimyasallar
3m 3m sprey 77 EPDM Kauçuk, Kumaş, Fiberglas, Sünger, Deri, Kağıt, Metal, ABS, PVC, Akrilik, yapıştırmaları için orta yapıştırma gücüne sahip bir yapışkandır.
3m sprey 90 Yapıştırıcı Ve Kimyasallar
3m 3m sprey 90 hızlı kuruyan güçlü bir yapıştırıcı spreydir. Polietilen, polipropien, ahşap ve metal yapıştrmalarında kullanılır.