Sızdırmazlık Bantları

Ürün KoduÜrün GörseliÜrün CinsiMarkaKalınlıkTaşıyıcıYapışkanAçıklama
3m 4411 Sızdırmazlık Bantları 3m 1 mm İonemer Film Akrilik Plastik, metal gibi bir çok yüzeye anında yapışır ve sızdırmazlık sağlar.Boyanabilir.Çatlamaz. Tüm koşullara dayanıklıdır.
3m 4412 Sızdırmazlık Bantları 3m 2 mm İonemer Film Akrilik Plastik, metal gibi bir çok yüzeye anında yapışır ve sızdırmazlık sağlar.Boyanabilir.Çatlamaz. Tüm koşullara dayanıklıdır.
tesa 4600 Sızdırmazlık Bantları Tesa 750 µm Silikon Yapışkansız, kendi kendine kaynar Kendinden kaynayan bant.Üst üste sarıldığı zaman birbirine yapışır. Suyun altında bile uygulayabilirsiniz. Yüksek ısı, elektrik ve basınç dayanımı .

Kararma yapmaz ve her zaman temiz bir atmosfer sağlamaktadır. Temizlik malzemelerine karşı dayanıklıdır. Su borularında oluşan sızdırma, mutfağın vb. alanların tüm düzenini bozmaktadır. Evin içerisine tahta yüzeylerin ve dolap içerisine yerleştirilmiş malzemelerin renklerinin yanı sıra sızan suyun-rutubetin kokusu da sinmektedir. Bu durumların önüne geçmek adına kullanılan su borusu tamiri için sızdırmazlık bandı, tüm bu sorunları önleyecektir. Bu tür tamirler için kullanılan sızdırmaz bant modelleri; yüzeylere kolay ve sıkı biçimde bağlanacak şekilde firmamız tarafından tasarlanan ve satışa sunulan ürünlerdir.

3m Sızdırmazlık Bandı ve Fiyatları

Çatılardan yer altı kablolarına; sıcak, soğuk ve tüm zorlu hava koşullarında sızdırmazlık sağlamaktadır. En hızlı uygulanan ve uzun ömürlü bir sızdırmazlık yöntemi olan 3m sızdırmazlık bandı temiz görünüm de sunmaktadır. Su ve isopropil karışımlı alkol ile temizlenen bezin yardımıyla kurulanmalı ve uygulanmalıdır. Uygulandığı anda yapışan sızdırmazlık bandı, damlama ve sızıntı olmamasını sağlar. Dolayısıyla problemin devam edip-etmediğini gözlemlemek için beklemeniz gerekmez. Yapışmayı ve nüfuziyeti arttırmak için bir kez daha baskı silindiri ile üzerinden geçilmelidir. Uygulama yapan kişinin ellerine yapışmaz ve yapışkan artığı da bırakmaz. Dalgalı yüzeylerde, köşelerde, perçinlerde ve vida üzerinde su sızdırmazlığına olanak sağlamaktadır. Uygulama tabancasına ve temizlemeye gerek duyulmaz, geride atık olacak boş kartuş bırakmamaktadır. Firmamız tarafından belirlenen sızdırmaz bandı fiyatları uygun ve yüksek kalitedeki ürünlerden faydalanmak isteyenler için en ideal çözüm olarak gösterilebilir.