Reflektif Bant

Ürün KoduÜrün GörseliÜrün CinsiMarkaAçıklama
PLT20 Fosforlu Bant Boss Tape Foto lümen özellikli fosforlu bantlar aydınlık ortamda ışığı hapsedip karanlık ortamda ışık saçar. Özellikle iş güvenliği için tercih edilir. Farklı ebat seçenekleri mevcuttur.
RT100 Fosforlu Bant Boss Tape Reflektif bant ışığı yansıtarak düşük ışıklı ortamlarda görünür olmaya yardımcı olur. Farklı renk ve ebat seçenekleri mevcuttur.

Kırmızı- beyaz şeritli reflektif bant, güçlü reflektif özelliği ile gece eşsiz bir görüş sağlar. Parlak renkleri sayesinde gündüz kolay fark edilme imkânı sağlamaktadır. UV dayanıklılığı sayesinde ise renklerini açık hava şartlarında uzun süre korur. Sarı reflektif bant güçlü reflektif özelliği ile gece eşsiz bir görüş sağlarken parlak renkleri ile gündüz kolay fark edilmeyi sağlamaktadır. Kendinden yapışkan özelliği ile plastik metal cam boyalı yüzeylere güçlü yapışmaktadır. UV dayanıklılığı sayesinde renklerini açık hava şartlarında uzun süre korunmaktadır. Sarı siyah reflektif bant yapıştırılacak olan bölgelerin mutlaka kuru olması gerekmektedir. Reflektif bant yapıştırılacak plastik- cam- metal zemin toz ve kirden arındırılmalıdır. Reflektif bantlarda arkasında yer alan yapışkan yüzey üzerindeki folyo çıkar ve yüzey üzerine hava boşluğu bırakmadan yapışır. Firmamız üzerinden temin edilen ürünler kesinlikle hiçbir problem oluşturmamaktadır. Reflektif şeridi için TÜV denetimi mecburi hale getirildi. Yani tüm kamyonların ve tırların muayeneden geçebilmeleri için reflektif şerit uygulaması yaptırması mecburidir. Ağır kusurlar arasında bulunan reflektif şerit uygulamasının bazı kriterleri yer almaktadır. Alınan reflektif şeritlerin mutlaka ECE-104 onaylı olması gerekmektedir.

Reflektif Bant Fiyatları

Firmamız tarafından satışa sunulan reflektif bantlarını uygun fiyatlarla sitemizden temin edebilirsiniz. Piyasada sunulan reflektif bant fiyatları farklılık gösterebilir. Ama ihtiyaçlarınızı karşılayacak, şartnamelere uygun ve yüksek kalitedeki modelleri sitemizde yer alan ürünler arasından ve uygun fiyatlar karşılığında satın alabilirsiniz.