PVC Bantlar

Ürün KoduÜrün GörseliÜrün CinsiMarkaKalınlıkTaşıyıcıYapışkanAçıklama
PVC Sargı Bandı PVC Bantlar
Boss Farklı çeşitler mevcuttur PVC -Pvc sargı bandı paslanması muhtemel metal borulara sarılır ve bu şekilde korozyonun önüne geçilir. Renk ve ebatlar için telefonla bilgi alınız.

Bantlar mobilyacılık sektörü için oldukça büyük önem taşımaktadır. Şerit şeklinde yapılan bu bantlar mobilyaların köşelerine uygulanmakta ve bu sayede mobilyanın kullanım ömrü çok daha uzun olmaktadır. Kenar bandı uygulaması mobilyanın genel yüzey kaplaması son bulduktan sonra yapılabildiği gibi öncesinde de uygulanabilmektedir. Her mobilya için gerekli olan kenar bandı farklı olmaktadır. Farklı renklerde ve malzemelerden yapılan kenar bandı çeşitleri kullanım alanlarına göre farklılık göstermektedir. Modeller farklı mobilyalarda kullanılırken ahşap kenar bantları daha farklı alanlarda kullanılmaktadır. Kullanım alanına uygun olmayan malzemede bir kenar bandının tercih edilmesi tüm görünümü bozacak ve kullanım ömrünün kısalmasına neden olacaktır.

PVC Bant ve Fiyatları

En popüler PVC bant her alanda her konuda güven sunmakta ve plastik esaslı malzemelerden oluşmaktadır. Kenar bandı son derece kullanışlı malzeme farklı desenlerde ve renklerde firmamız tarafından imal edilmektedir. Kendinden tutkallı olan melamin ve pvc dahil birçok yüzey için uygunluk taşımaktadır. Kullanışlı ve sağlam olan bu kenar bandı çeşidi avantajları sebebi ile sıklıkla tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. 3 boyutlu görünüm sağlayan kenar bantlar da yer almaktadır. UV baskı ve lak uygulama teknolojimizle temizlik esnasında kimyasal çözücülere karşı son derece dayanıklıdır. Her firmada farklılık taşıyan ve kalitesine göre değişen PVC bant fiyatları, firmamız tarafından sunulan yüksek kaliteli PVC bant modellerinde uygun seviyelerde belirlenen fiyatlardır.