Lifli Bantlar, Demetleme ve Çemberleme Bantları

Ürün KoduÜrün GörseliÜrün CinsiMarkaKalınlıkTaşıyıcıYapışkanAçıklama
3m 8898 Filament ve Çemberleme Bantları3m 0,120 mm MOPP HotmeltYüksek performanslı çemberleme bandı.
3m 8956 Filament bantFilament ve Çemberleme Bantları3m 0,131 mm PP HotmeltMono filament bant.
3m 8959 Filament bantFilament ve Çemberleme Bantları3m 0,145 mm PP HotmeltÇapraz filament bant.
Boss Filament bantFilament ve Çemberleme BantlarıBoss 0,145 mm PP HotmeltMono veya çapraz filament bant.
Tesa 64284 Filament ve Çemberleme BantlarıTesa 110 µm MOPP Doğal kauçuktesa® 64284, Mopp çemberleme bandı.
Tesa 4287 Filament ve Çemberleme BantlarıTesa 79 µm MOPP Doğal kauçukPP çemberleme bandı.
Tesa 4289 Filament ve Çemberleme BantlarıTesa 150 µm MOPP Doğal kauçukYüksek performanslı çemberleme bandı.
Tesa 4590 Filament ve Çemberleme BantlarıTesa 0,125 mm PP Hotmelt Filament bant, mono yön.
Tesa 4591 Filament ve Çemberleme BantlarıTesa 0,145 mm PP Hotmelt Filament bant, çapraz yön.
Tesa 4592 Filament ve Çemberleme BantlarıTesa 110 µm PET AkrilikKısa vadeli 150 ° C ve uv direnci.
Tesa 4593 Filament ve Çemberleme BantlarıTesa 160 µm PET Akrilik
Polyester filme lamine edilmiş polyester elyaflara dayanan birinci sınıf çift yönlü bant.
Tesa 4595 Filament ve Çemberleme BantlarıTesa 250 µm PET HotmeltPolyester filme lamine edilmiş polyester elyaflara dayanan birinci sınıf çift yönlü bant.
Tesa 4597 Filament ve Çemberleme BantlarıTesa 300 µm PET HotmeltPolyester filme lamine edilmiş polyester elyaflara dayanan birinci sınıf çift yönlü bant.
Tesa 4599 Filament ve Çemberleme BantlarıTesa 350 µm PET HotmeltPolyester filme lamine edilmiş polyester elyaflara dayanan birinci sınıf çift yönlü bant.
Tesa 51128 Filament ve Çemberleme BantlarıTesa 60 µm MOPP Doğal kauçukYumuşak Çemberleme Bandı

Lifli bantlar ağır yüklerin demetlenmesi ve paketlenmesi için kullanılan bantlar arasında yer almaktadır. Bant çıkartıldığında ve tekrar sarıldığında yapıştırılan yüzeyde elyaf katmanı bırakabilmektedir. Elyaf katmanın ayrılmasını önlemek için uygulama esnasında bandın ucunu katlamak gerekmektedir. Yapıştığı yüzeyde neredeyse hiç iz bırakmayan bantlar, geçici sabitleme için de kullanılmaktadır. Süper güçlü sabitlemeli düşük düzeyde iz bırakan yüksek mukavemetli tutucu lifli bant her zaman ilk tercihler arasında yer almaktadır. Birçok endüstride üretim süreçlerini en iyi hale getiren ve gelişmiş lifli bant imalatlarında uzman olan firmamız, kullanıcı memnuniyetini en üst düzeyde tutma hedefindedir. Gelişmiş müşteri hizmeti sunarken bunun yanı sıra ürünleri ileri taşıyan kendinden yapışkanlı ürün ve sistem çözümlerini sunmaktadır. Enine ve boyuna lifli bantlar ağır koli, boru ve profil gibi ağır malzemelerin paketlemesinde kullanılan en ideal üründür. Ev ve ofis yaşamını kolaylaştıran pratik montaj ve lifli bant hizmetlerinde kalitesinin ötesinde hizmetlerden yararlanmak; günümüzde oldukça pratik bir hal almıştır. Yüksek kaliteli ve güçlü iç mekan bantlarının yanı sıra dış mekan yapıştırıcılarını firmamızdan uygun fiyatlarda temin etmek mümkündür. Yapı ya da paketleme dışında tadilat işleri yapan profesyonel firmaların ilk tercihi lifli bantlar olmaktadır. Birçok farklı gereksinim için yüksek kaliteli yapışkan bant üretimi yapan firmalar arasında (bant fiyatları) farklılık göstermektedir. Firmamız, lifli bant fiyat belirleme aşamasında müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğu için piyasada en çok tercih edilen firma olmayı başarmıştır.