Koli Bantları

Ürün KoduÜrün GörseliÜrün CinsiMarkaKalınlıkTaşıyıcıYapışkanAçıklama
3m 313 Koli Bandı Koli Bantları3m65 µmPPAkrilikKalın mikronlu ve sessiz açılan bir banttır. H&m bandı, hm bandı gibi isimlerle piyasamızda yer edinmiştir.
3m 371 Koli BandıKoli Bantları3m48 µmBOPPHotmeltHafif ve orta ağırlıktaki kolilerin paketlenmesinde kullanılır. 28 mikron film kalınlığı. 3m 371 koli bandı.
Astel Koli BandıKoli BantlarıAstel45BOPPHotmeltAstel koli bantları sentetik kauçuk yapışkanlı genel kullanıma uygundur.
Baskılı BantKoli BantlarıBoss25 µm BOPP HotmeltBaskılı koli bandı. Hem prestij, hem güvenlik açısından kolilerinize değer katar. Çeşitli ebatlarda üretim yapılabilir. Logolu bant .
Boss Koli BandıKoli Bantları Boss43BOPP Hotmelt veya Akrilik Hem sentetik kauçuk hemde akrilik yapışkanlı türleri mevcuttur. Farklı renk, genişlik ve uzunluk çeşitleri mevcuttur. basadasdas
Boss PVC Ambalaj Bandı Koli Bantları Boss 52 PVCDoğal Kauçuk Sessiz açılır. Et kalınlığının normal koli bantlarından fazla olması ve kullandığı doğal kauçuk yapışkanla orta ve ağır kolilerin paketlenmesinde tavsiye edilir.
Gold Koli Bandı Koli Bantları Gold 43 BOPP Hotmelt Sentetik kauçuk yapışkanlı koli bandıdır.
Tesa 4024 Koli Bandı Koli Bantları Tesa52 µm PP Film Su bazlı akrilik Sessiz açılma, Yüksek yaşlanma direnci, Tüm yaygın el dispenserlerinde ve makinelerde kullanılabilir.
Vege Koli Bandı Koli Bantları Vege 47,40,43BOPP Hotmelt veya Akrilik Vege koli bantları farklı kalınlık, renk ve yapışkan seçeneklerine sahiptir. 6 farklı tipte koli bandı kalitesi mevcuttur.
tesa 4120 PVC Bant Koli Bantları Tesa 49 µm PVC Doğal Kauçuk tesa® 4120, PVC taşıyıcılı ve doğal kauçuk yapışkanlı ambalaj bantıdır.Manüel ve otomatik paketleme ekipmanlarında kullanılabilir.
tesa 4124 PVC Bant Koli Bantları Tesa65 µm PVC Doğal Kauçuk tesa® 4124, PVC taşıyıcılı ve doğal kauçuk yapışkanlı premium ambalaj bantıdır. Her tür karton koli üzerinde kusursuz performans sergiler, orta ve ağır karton kolilerin güvenli bir şekilde kapatılmasını sağlar
tesa 4263 Koli Bantları Tesa43 µm BOPP Doğal Kauçuk Hafif ve orta aralıkta ağırlıklı kartonların manüel ve otomatik paketlenmesi için önerilir. Sıcak veya soğuk hava koşullarına dayanıklıdır.
tesa 4280 Koli Bantları Tesa43 µm BOPP Hot Melt Sentetik kauçuk yapışkanlı koli bandı. El makinası kullanımına uygundur.
tesa 64006 Koli Bantları Tesa62 µm BOPP Su Bazlı Akrilik tesa® 64007, kutudan söküldüğünde, ürün koli üzerinde farklı dillerde "AÇILDI" mesajı bırakır. Emniyet izi "AÇILDI" mesajı, kutunun yeniden kapatılmasından sonra da açıkça görülmeye devam eder.

Kural olarak koli bantları kendi imalat birimlerimiz tarafından üretilmektedir. Aktrilat madde olması halinde bu polimerizasyon ile başlandığı anlamını taşımaktadır. Bu durumda koli bandı fiyatları ise firmadan firmaya farklılık göstermektedir. Hem uygun fiyatlı hem de kaliteli üretimlerinin yapıldığı firmamız ülkemizde tercih edilen üreticilerin başında yer alır. Üretim esnasında bazı yapıştırıcılar çok kolay buharlaşan bir organik solventle aktarılmaktadır. Bu kesinlikle yararlanılan bir işlemdir. Yapıştırıcı oldukça dar bir yarıktan bastırılarak solventli taşıyıcıya oldukça ince bir halde uygulanmaktadır. Daha sonra kaplanan taşıyıcı bir kurutma tünelinden geçer ve solvent sayesinde buharlaşır. Yapışkan bant kaplaması katılaşır ve kurutma prosesinden sonra taşıyıcıya sağlam olarak bağlanır. Buharlaşan solvent geri kazanılır ve yapıştırıcı üretimine geri beslenir.

Koli Bandı Çeşitleri ve Fiyatları

Baskılı ve baskısız koli bantlarımız kolayca yırtılabilme nitelikleri ve güçlü yapışma özellikleri ile el ile kullanıma uygunluk taşımaktadır. Toplumumuz tarafından beğenilen vege koli bandı farklı renk olanaklarını da sunmaktadır. Firmalara özel logo ya da herhangi bir görsel istenilmesi halinde herhangi bir görseli herhangi bir renge uyarlayarak baskılı koli bantları da imal edilebilmektedir. Farklı genişlik ve metrajlarda koli bantları hali hazırda stoklarımız içerisinde bekletilmektedir. Firmalar tarafından yüksek meblağlar ödenerek alınan baskılı koli bandı fiyatları uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Koli bantları her ne kadar birbiri ile benzerlik gösterse dahi aralarında mutlaka farklılıklar bulunmaktadır. Her gereksinime uygun koli bantları firmamız ürün portföyünde yer almaktadır.