Kaydırmaz Bantlar

Ürün KoduÜrün GörseliÜrün CinsiMarkaKalınlıkTaşıyıcıYapışkanAçıklama
3m Kaydırmaz Bant Kaydırmaz Bantlar 3m 711 µm PVC Akrilik Kaydırmaz Bantlar, kaygan, pürüzlü veya çok kademeli yüzeylerde oluşabilecek kaza riskini azaltır. Uzun ömürlü kaydırmazlık bandı.
Kaydırmaz Bant Boss Kaydırmaz Bantlar Boss 750 µm PVC Akrilik Kaydırmaz bantlar suya, tuzlu suya ve dış koşullara dayanıklıdır. Kendinden yapışkanlı olduğu için uygulaması çok kolaydır. Kullanım yoğunluğuna bağlı olarak 1-2 sene dayanım ömrü vardır. Kaydırmazlık bandı kayma sonucu oluşabilecek kazaları önler.
Tesa 60950 Kaydırmaz Bantlar Tesa 810 µm PVC Akrilik Anti Slip Siyah, kayarak savrulmayı önlemek için idealdir. Ürünün çok iyi derecede yapışkanlığı, fabrika zeminleri, endüstri alanları vb zorlu yüzeyler için uygundur. . Kaydırmaz bantlar elle yırtılabilir ve uygulama sonrası herhangi bir çekme görülmez.
Tesa 60951 Kaydırmaz Bantlar Tesa 810 µm PVC Akrilik Anti Slip Siyah, kayarak savrulmayı önlemek için idealdir. Ürünün çok iyi derecede yapışkanlığı, fabrika zeminleri, endüstri alanları vb zorlu yüzeyler için uygundur. . Kaydırmaz bantlar elle yırtılabilir ve uygulama sonrası herhangi bir çekme görülmez.
Tesa 60952 Kaydırmaz Bantlar Tesa 810 µm PVC Akrilik Şeffaf Anti Slip kayarak savrulmayı önlemek için idealdir. Ürünün çok iyi derecede yapışkanlığı, fabrika zeminleri, endüstri alanları vb zorlu yüzeyler için uygundur. . Kaydırmaz bantlar elle yırtılabilir ve uygulama sonrası herhangi bir çekme görülmez.
Tesa 60953 Kaydırmaz Bantlar Tesa 810 µm PVC Akrilik Anti Slip fosforlu, kayarak savrulmayı önlemek için idealdir. Ürünün çok iyi derecede yapışkanlığı, fabrika zeminleri, endüstri alanları,zorlu yüzeyler için uygundur. . Kaydırmaz bantlar elle yırtılabilir,uygulama sonrası herhangi bir çekme görülmez.

İnsanlar eğim, buz ve don gibi pürüzler nedeniyle çok kolay kayıp düşebiliyor. Bu kayma ve düşmeler genel olarak sert zeminlerde olması nedeniyle ölümcül ya da kalıcı hasarlara neden olabiliyor. Kaydırmaz bant bu nedenle hayatın hemen her alanında, insanların yaşadığı her alanda kullanılan malzemelerdir. Kaydırmaz bandın uygulanacağı zeminin temiz ve kuru olması gerekmektedir. Koruyucu bandın bir ucu temiz ve kuru olmalı, uygulaması bu şekilde yapılmalıdır. Kaydırmaz bant fiyatları ise firmalara ve markalara göre farklılık gösterebilir. Firmamız tarafından yüksek kalitede üretilen ve uygun fiyatlarla satışa sunulan bantlar arasından seçim yapmanızı öneririz.

Merdiven Kaydırmaz Bant Fiyatları

Genel olarak ev deterjanları ve su ile yıkanabilecek olan özelliklere sahip olarak imal edilen kaydırmaz bantlar; tuzlu suya, çeşitli kimyasallara, katı ve sıvı yağlara, hidrokarbonlara karşı dirençli olarak imal edilen malzemelerdir. Hem kazaları önleyebilen hem de dayanıklılıkları sayesinde uzun süre kullanılabilen kaydırmaz bantlar, uygun ücretler karşılığında temin edilebilmektedir. Kaymaları önleyen merdiven kaydırmaz bant fiyatları da yine aynı şekilde uygun fiyatlardır. Sıcak hava ya da soğuk hava koşullarına karşı dirençli olarak imal edilen sıcaklık farklılıklarından etkilenmeyen kaydırmaz bantlar genel olarak -30 derece ve +80 derece arasında kullanılabilen bantlardır. Her türlü yaşam alanında kolay bir şekilde kullanılabilen bu bantlar, istenmeyen kazalarla ve önemli sorunlarla - maliyetlerle karşılaşmanızı engelleyecektir.