Fason Üretim


Fason üretim bir firmanın başka bir imalatçı firmanın kendi isteği çerçevesinde ürün imal ettirmesi demektir. Aynı zamanda imal edilecek ürünün pazarlanması taraflardan herhangi biri tarafından gerçekleştirilebilmektedir. Fason üretim ile taraflar profesyonelleştikleri alanlarda çalışarak iş çerçeveleri dışındaki alanlara müdahale etme yükümlülüğüne maruz kalmamaktadır. İmalat konusunda uzmanlaşmış imalatçı ve satış dağıtım konusunda uzmanlaşmış ürün sahibi kendi uzmanlıklarını ekleyerek ortak bir çalışma gerçekleştirmektedir. Bobin dilimleme işi ve fason bant çeşitlerimiz hakkındaki ayrıntılı bilgileri bizimle iletişime geçerek alabilirsiniz. Fason üretim çeşitli sektörlerde gerçekleştirilebilir. Genel anlamda fason kesim üretim yapılan ve fason üretimi kanun tarafından yasaklanmamıştır. Tüm sektörlerde fason üretim gerçekleştirilebilmektedir. Fason üretim birçok aşamadan oluşan süreçleri takip etmektedir. Fason üretim için gerekli izin ve belgelerimiz bulunmaktadır. Bazı durumlarda fason üretim bir ana ürünü meydana getiren firma o ürünü meydana getirirken gereksinimi olan yarı mamullerin üretimini farklı firmalara yaptırır. Ana üretim yapan firmanın hem zamandan hem de uzmanlık gerektiren alt yarı ürünlerin alanında daha tecrübeli kişiler tarafından imal edilmesini sağlamaktadır.

Bobin Dilimleme Makinası ve Bobin Dilimleme Makinası fiyatları

Bobin dilimleme makinası, (uygun ebattaki ana ürünün tercihi uygun kesim planları çerçevesinde oluşturulabilmesi adına) tek seferde daha fazla malzemenin belirli ebatlarda kesilmesi işlemini sağlayan bir makine olarak tanımlanabilir. Bobin dilimleme makinası hizmetlerimizin kalitesi konusunda herhangi bir sorun ve sıkıntıya maruz kalmadan ürün teslimi yapılmaktadır. Firmamız tarafından belirlenen bobin dilimleme makinası fiyatları, her müşterimize uygun bütçelerle alış veriş yapma şansı sunmaktadır.
Ürün KoduÜrün GörseliÜrün CinsiMarkaKalınlıkTaşıyıcıYapışkanAçıklama
Fason Kesim Bant Dilimleme Fason Kesim - Bant Dilimleme Marka Yok 5mm-1500mm arası --Bobin dilimleme işleriniz son teknoloji makinalarımızda düzgün bir şekilde yapılır. Ayrıca satın almış olduğunuz ürünler 5mm-1500mm arası arzu ettiğiniz şekilde kesilebilir. Fason bant çeşitlerimiz için telefonla bilgi alınız.