Çift Taraflı Polyester Bantlar

Ürün KoduÜrün GörseliÜrün CinsiMarkaKalınlıkTaşıyıcıYapışkanAçıklama
3m 9088 Çift Taraflı Polyester Bantlar 3m 205 mikron PET Modifiye Akrilik Yüksek performanslı çift taraflı bant. Yüksek ısı dayanımı ve yaşlanma direnci. Plastik, abs, cam ve metal parçaların montajında kullanılır.
3m 9088FL Çift Taraflı Polyester Bantlar 3m 205 mikron PET Modifiye Akrilik Yüksek performanslı çift taraflı bant. Yüksek ısı dayanımı ve yaşlanma direnci. Plastik, abs, cam ve metal parçaların montajında kullanılır.
Boss DP160 Çift Taraflı Polyester Bantlar Boss Tape 160 mikron PET Modifiye Akrilik Güçlü akrilik yapıştırıcısı ve ısı dayanımlı polyester filmi sayesinde ekleme ve montaj uygulamalarında yüksek performans sunar.
Boss DP210 Çift Taraflı Polyester Bantlar Boss Tape 210 mikron PET Modifiye Akrilik Güçlü akrilik yapıştırıcısı ve ısı dayanımlı polyester filmi sayesinde ekleme ve montaj uygulamalarında yüksek performans sunar.
Nitto 5306 Çift Taraflı Polyester Bantlar Nitto 220 mikron PET Modifiye Akrilik Nitto çift taraflı bandı D5306RD, farklı cinsten plastiklerin yerleştirilmesi için kullanılan geliştirilmiş, çok aktif akrilik yapışkanlı polyester bir taşıyıcıdan oluşmaktadır.
Nitto 5320 Çift Taraflı Polyester Bantlar Nitto 180 mikron PET Modifiye Akrilik Nitto D5320 serisi, farklı cinsten plastiklerin yerleştirilmesi için kullanılan, çok aktif akrilik yapışkanla kaplı polyester taşıyıcılı çift taraflı bantlardır.
Nitto 9605 Çift Taraflı Polyester Bantlar Nitto 220 mikron PET Modifiye Akrilik Nitto D9605 serisi, farklı cinsten plastiklerin montajlanması için kullanılan, çok aktif akrilik yapışkanla kaplı polyester taşıyıcılı çift taraflı bantlardır.
Orabond 1331 Çift Taraflı Polyester Bantlar Orafol 100 mikron PET Modifiye Akrilik Bir tarafı kalıcı montajlar için diğer yapışkanlı yüzü ise sök tak işlemlerine uygundur. Söküldüğü zaman iz bırakmaz.
Orabond 1395 Çift Taraflı Polyester Bantlar Orafol 130 mikron PET Modifiye Akrilik Yönlendirme tabelaları, genel amaçlı montajlar, elektronik komponentlerin montajı ve etiketlerin yapıştırılmasında kullanılır.
Orabond 1397 Çift Taraflı Polyester Bantlar Orafol 210 mikron PET Modifiye Akrilik Plastik, cam, metal, abs gibi bir çok farklı malzemenin kalıcı montajında kullanılır. Yüksek ısı gerektiren ekleme işleri için idealdir.
Orabond 3334 Çift Taraflı Polyester Bantlar Orafol 190 mikron PET Modifiye Akrilik İlk yapışması çok kuvvetlidir. Asansör, reklam, ofset sektöründe montaj işlemlerinde kullanılmaktadır.
Orabond 4040 Çift Taraflı Polyester Bantlar Orafol 12 mikron PET Nötr poliakrilik Reklam sektöründe laminasyon bandı olarak kullanılır. Tek tarafı kağıt kaplıdır.
Orabond 4040D Çift Taraflı Polyester Bantlar Orafol 12 mikron PET Nötr poliakrilik Reklam sektöründe laminasyon bandı olarak kullanılır. İki tarafı kağıt kaplıdır.
Orabond 11391 Çift Taraflı Polyester Bantlar Orafol 190 mikron PET Modifiye Akrilik Plastik, cam, metal, abs gibi bir çok farklı malzemenin kalıcı montajında kullanılır. Yüksek ısı gerektiren ekleme işleri için idealdir.
Tesa 4965 Çift Taraflı Polyester Bantlar Tesa 210 mikron PET Modifiye Akrilik ABS plastik parçalarının, kauçuk/EPDM profillerinin montajı, mobilya dekoratif profillerin ve kalıpların montajı, elektronik cihazlarda pil takımlarının, lenslerin ve dokunmatik ekranların montajı.
Tesa 4967 Çift Taraflı Polyester Bantlar Tesa 160 mikron PET Modifiye Akrilik Lenslerin cep telefonu gövdelerine montajı. ABS plastik parçalarının otomotiv endüstrisinde montajı. Mobilya endüstrisinde dekoratif profillerin ve kalıpların montajı.
Tesa 51966 Çift Taraflı Polyester Bantlar Tesa 190 mikron PET Modifiye Akrilik Yüksek ilk yapışkanlık ve kalıcı montaj işlemleri için idealdir. Converting uygulamaları için idealdir.

Çift taraflı polyester bantların taşıyıcılarının her iki tarafında da yapıştırıcı vardır. Astarları genel olarak tek taraflarında olsa da her iki taraflarında da bulunacak şekilde de teslim edilebilmektedir. Polyester bantlar, bir polyester taşıyıcıya lamine edilmiş yüksek performanslı kauçuk ya da akrilik bazlı yapıştırıcılara sahip olmaktadır. Bu bantlar birçok farklı malzemeye lamine edilebilme ve tam kesime elverişli olma nitelikleri nedeniyle genelde çok maksatlı bantlar olarak, çift taraflı polyester bantlar olarak kullanılmaktadır. Bu sebepten dolayı oldukça kullanışlı olan çift taraflı polyester bantlar firmamızda en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Genelde yüzey koruma, boya maskesi, şablon ve stensil olarak kullanılmaktadır. Bu bantlar ince yapılı olmalarına rağmen yüksek dayanıklılık, yırtılmaya, ısıya ve kimyasallara karşı direnç gibi yapısal özellikleri sayesinde oldukça uzun ömürlüdür.

Çift Taraflı Polyester Bantlar ve Fiyatları

Çift taraflı polyester bantlar genel olarak uç birleştirme mantar, kâğıt, plastik ve tekstil üzerine lamine edilmede kullanılmaktadır. Pamuk, polyester ve cam elyafı bantları gibi farklı türlerde bantlar yani polyester bant fiyatları uygun fiyatlar olarak gösterilebilir. Firmamız tarafından sunulan ürünler içerisinde kalitesinden ödün vermeyen ürünleri kısa süre içerisinde temin etmek mümkündür. Bu bantların farklı türevleri bulunmaktadır. Kraft (kâğıt) bantları ve ısıya dayanıklı bantlar ya da diğer bant türleri sitemizde sunduğumuz ürünler arasında yer almaktadır.