Çift Taraflı Köpük Bantlar

Ürün KoduÜrün GörseliÜrün CinsiMarkaKalınlıkTaşıyıcıYapışkanAçıklama
3m 4032 Köpük bant Çift Taraflı Köpük Bantlar 3m 0,8 mm Poliüretan Köpük Akrilik Ayna, mobilya, metal montajı için çift taraflı köpük bant.
3m 4492 Çift Taraflı Köpük Bantlar 3m 0,8 mm PE Köpük AkrilikDış hava şartlarına dayanıklı. Yüksek performanslı çift taraflı köpük bant.
3m 8610 Köpük Bant Çift Taraflı Köpük Bantlar 3m 1 mm PE Köpük Akrilik Yüksek yapışma gücüne sahip akrilik yapışkanlı köpük bant.
3m 9508 Köpük Bant Çift Taraflı Köpük Bantlar 3m 0,8 mm PE Köpük Akrilik 3m çift taraflı köpük bant. Yüksek yapışma gücü. Kötü hava koşullarına mükemmel direnç. Kağıt ve plastik koruyuculu versiyonları mevcuttur.
3m 9515b Köpük Bant Çift Taraflı Köpük Bantlar 3m 1,5 mm PE Köpük Akrilik 3m çift taraflı köpük bant. Yüksek yapışma gücü. Kötü hava koşullarına mükemmel direnç
3m 9528 Köpük Bant Çift Taraflı Köpük Bantlar 3m 0,8 mm PE Köpük Sentetik Kauçuk İç mekan uygulamaları için çok yüksek yapışma gücüne sahip çift taraflı köpük bant.
3m 9529 Köpük Bant Çift Taraflı Köpük Bantlar 3m 1,5 mm PE Köpük Sentetik Kauçuk Kauçuk yapıştırıcılı, beyaz, 1,5 mm kalınlığında, 67 kg/m3 yoğunlukta, kapalı hücreli, çift taraflı polietilen köpük. Düşük performanslı uygulamalar için uygun, çok iyi tutan yapıştırıcı. 9528 ile aynı fakat 1,5 mm kalınlığında.
3m 9536 Köpük Bant Çift Taraflı Köpük Bantlar 3m 1 mm PE Köpük Kauçuk Düşük yüzey enerjili plastiklerin montajı için uygun. Kapalı hücre Çift taraflı köpük bant.
3m 9546 Köpük Bant Çift Taraflı Köpük Bantlar 3m 1,15 mm PE Köpük Akrilik Yüksek performanslı, dış hava şartlarına dayanıklı, yaşlanma direnci yüksek çift taraflı köpük bant.
Astel Köpük Bant Çift Taraflı Köpük Bantlar Astel1 mm PE Köpük Akrilik Astel çift taraflı köpük bantları 67 density veya 97 density köpük yoğunluğa sahiptir. Talep edilen uzunluk ve genişlikte özel kesim. Pürüzlü yüzeylerde, yüksek yapışkanlık gereken uygulamalarda kullanılabilen çift taraflı köpük bant.
Boss FT55W Çift Taraflı Köpük Bantlar Boss 1 mm PE Köpük Hotmelt Çift taraflı köpük bant. Montaj amaçlı kullanılır. İstenilen ölçülerde kesim yapılabilir.
Boss FT67W Çift Taraflı Köpük Bantlar Boss 1 mm PE Köpük Solvent Akrilik Çift taraflı köpük bant. Solvent akrilik yapışkanı sayesinde sıcak,soğuk ortam ve nem,rutubet dayanımı yüksektir.Montaj amaçlı kullanılır. İstenilen ölçülerde kesim yapılabilir.
Nitto 5790 Çift Taraflı Köpük Bantlar Nitto 0,6 / 0,9 / 1,1 mm Polyolefin köpük Modifiye Akrilik Nitto 5790 serisi metal levhalar, isim levhaları, amblemler, cam parçaları ve çeşitli yüzeylerin montajı için iç ve dış mekan dayanımı olan çift taraflı köpük bant
Nitto 5791 Çift Taraflı Köpük Bantlar Nitto 0,9 / 1,1 mm Polyolefin köpük Modifiye Akrilik Döşeme montaj, kablo kanalları, cam parçaları ve çeşitli yüzeyler için tasarlanmıştır.Bu ürünler, iç uygulamalar için kullanılır.
Oramount 1810 Çift Taraflı Köpük Bantlar Orafol 1,15 mm PE Köpük Solvent Saf Akrilik Saf akrilik yapışkanlı, yüksek performanslı beyaz köpük bant. Özellikle metal montaj işlemleri için.
Oramount 1812TM Çift Taraflı Köpük Bantlar Orafol 1,14 mm PE Köpük Modifiye Solvent Akrilik Kapalı hücre beyaz PE köpük bant. Isı, nem, uv radyasyonu dayanımlı. Spool sarım olarak sunulabilir.
Oramount 1813K3 Çift Taraflı Köpük Bantlar Orafol 1,14 mm PE Köpük Modifiye Solvent Akrilik Kapalı hücre beyaz beyaz PE köpük bant. Isı, nem, uv radyasyonu dayanımlı. Spool sarım olarak sunulabilir. UL 969 sertifikalıdır. Film koruyuculudur.
Oramount 1813TM Çift Taraflı Köpük Bantlar Orafol 1,14 mm PE Köpük Modifiye Solvent Akrilik Kapalı hücre beyaz PE köpük bant. Isı, nem, uv radyasyonu dayanımlı. Spool sarım olarak sunulabilir. UL 969 sertifikalıdır.
Oramount 1816TM Çift Taraflı Köpük Bantlar Orafol 1,6 mm PE Köpük Modifiye Solvent Akrilik Düz yüzeylerde iyi performans verir. Solventlere, ısıya, Uv radyasyonuna dayanımlıdır. Kapalı hücre PE beyaz Köpük Bant.
Oramount 1819TM Çift Taraflı Köpük Bantlar Orafol 2,1 mm PE Köpük Modifiye Solvent Akrilik Düz yüzeylerde iyi performans verir. Solventlere, ısıya, Uv radyasyonuna dayanımlıdır. Kapalı hücre PE beyaz Köpük Bant.
Oramount 1822 Çift Taraflı Köpük Bantlar Orafol 1,1 mm PE Köpük Modifiye Solvent Akrilik Düz yüzeylerde iyi performans verir. Solventlere, ısıya, Uv radyasyonuna dayanımlıdır. Kapalı hücre PE Siyah Köpük Bant.
Oramount 1831TM Çift Taraflı Köpük Bantlar Orafol 1,14 mm PE Köpük KauçukKapalı hücre beyaz Pe köpük bant. Kauçuk yapışkanlı. Düz ve pürüzlü yüzeylere yapışır. Plastik aksesuar ve ayna montajında kullanılır.
tesa 4952 Çift Taraflı Köpük Bantlar Tesa 1,2 mm PE Köpük Modifiye Akrilik Tesa 4952 Çift Taraflı Köpük Bant. Mobilya aynası montajı, Araba aynalarının montajı, İşlevsel trim ve profillerin montajı,Dekoratif panellerin montajı.
tesa 4957 Çift Taraflı Köpük Bantlar Tesa 1,2 mm PE Köpük Modifiye Akrilik tesa 4957 çift taraflı köpük bant. POS standları, fuar teşhir standları ,Raf kenarı etiketleri,Kablo kanalları, pencere demirleri, pencere pervazı çıtaları,Mobilya üzerine dekoratif cam veya ayna montajı,Güneş paneli montajında kullanılan çift taraflı bant. Ayna bandı olarak önerilir.
tesa 4976 Çift Taraflı Köpük Bantlar Tesa 540 µm Poliüretan Köpük Modifiye Akrilik Aynaların, dekoratif profillerin ve işaretlerin sabitlenmesi Kablo kanallarının montajı
tesa 62932 Çift Taraflı Köpük Bantlar Tesa 500 µm PE Köpük Modifiye Akrilik Elektronik eşyalar üzerinde dekoratif alüminyum kapaklı ekranlar, Mutfak mobilyalarında kapı kolları,Buzdolapları veya derin dondurucular için kalıplanmış dekoratif profiller,Cam ve ayna panelleri montajı
tesa 62934 Çift Taraflı Köpük Bantlar Tesa 800 µm PE Köpük Modifiye Akrilik Mobilya üzerindeki alüminyum panellerin montajı Mutfak mobilya tutacaklarının montajı Kalıp plastik parçaların montajı Aynalar ve renkli cam panellerin montajı
tesa 62936 Çift Taraflı Köpük Bantlar Tesa 1,6mm PE Köpük Modifiye Akrilik İç mekan duvar giydirme panellerinin montajı Ticari derin dondurucular üzerinde tampon raylarının montajı Enjeksiyonla kalıplanmış plastik parçaların montajı Aynalar ve renkli cam panellerin montajı
tesa 64958 Çift Taraflı Köpük Bantlar Tesa 1 mm PE Köpük Sentetik Kauçuk Çift taraflı köpük yapısıyla pürüzlü yüzeylerde bile iyi yapışma. İç mekan uygulamaları için. Stand üreticileri, isim levhalarının yapıştırılması ve bir çok montaj işinde kullanılır.

Çift taraflı köpük bantlar daha çok güçlü bir yapıştırma gereği halinde kullanılmaktadır. Bu bantlar kauçuk ya da akrilik bazlı olabilmektedir. Bantlardaki köpük malzemesi, kullanılacak olan bandın yerine göre değiştirilebilmektedir. Bantlar ise genel olarak ayna montajında kullanılmaktadır. Fakat kullanım alanı bununla sınırlı kalmamaktadır. Çift taraflı köpük bant otomotiv sektöründen mobilya sektörüne kadar birçok farklı alanda kullanıldığı görülmektedir. Çift taraflı yapışkan bantlar asma ve montaj tutturma ve takma yapıştırma gibi alanlarda da sıklıkla tercih edilmektedir. Bir bant içinde kullanılan bileşenlere bağlı olarak bandın özel uygulamalara uygun olmasını gerektirmektedir. Pürüzlü yüzeyler için ise daha kalın köpük bantlar tavsiye edilmektedir.

3m Çift Taraflı Köpük Bant ve Fiyatları

Yapıştırıcıların doğru olarak seçilmesi çift taraflı bandın nasıl kullanılacağı ile de ilişkilidir. Araç logo ve yan çıtaların yapışmasında çift taraflı köpük yapışkanlı bantlar daha etkili sonuçlar vermektedir. Çift taraflı yapışkan bantlar asma ve montaj tutturma yanı sıra yapıştırma ve daha birçok alanda 3m çift taraflı köpük bant kullanılmaktadır. Bu durumda ultra tutuş gücü sayesinde çeşitli nesneleri sabitlemeye yarayan bant modeli araba, ev ve ofis gibi alanlarda etkili olarak kullanılmaktadır. Firmamızın üretim kalitesi ile herhangi bir sorun oluşmadan rahatlıkla kullanabileceğiniz bu bantların fiyatları yani çift taraflı köpük bant fiyatı ise çok uygun seviyelerde tutulmuştur.