Çift Taraflı Köpük Bantlar

Ürün KoduÜrün GörseliÜrün CinsiMarkaKalınlıkTaşıyıcıYapışkanAçıklama
Boss Tape FT55W Boss Tape FT55W Çift Taraflı Köpük BantlarÇift Taraflı Köpük Bantlar Boss Tape1 mm PE Köpük Hotmelt Çift taraflı köpük bant. Montaj amaçlı kullanılır. İstenilen ölçülerde kesim yapılabilir.
Boss Tape FT67W Boss Tape FT67W Çift Taraflı Köpük BantlarÇift Taraflı Köpük Bantlar Boss Tape 1 mm PE Köpük Solvent Akrilik Çift taraflı köpük bant. Solvent akrilik yapışkanı sayesinde sıcak,soğuk ortam ve nem,rutubet dayanımı yüksektir.Montaj amaçlı kullanılır. İstenilen ölçülerde kesim yapılabilir.
Tesa 64958 Tesa 64958 Çift Taraflı Köpük BantlarÇift Taraflı Köpük Bantlar Tesa 1 mm PE Köpük Sentetik Kauçuk Çift taraflı köpük yapısıyla pürüzlü yüzeylerde bile iyi yapışma. İç mekan uygulamaları için. Stand üreticileri, isim levhalarının yapıştırılması ve bir çok montaj işinde kullanılır.
Tesa 4957 Tesa 4957 Çift Taraflı Köpük BantlarÇift Taraflı Köpük Bantlar Tesa 1,2 mm PE Köpük Modifiye Akrilik tesa 4957 çift taraflı köpük bant. POS standları, fuar teşhir standları ,Raf kenarı etiketleri,Kablo kanalları, pencere demirleri, pencere pervazı çıtaları,Mobilya üzerine dekoratif cam veya ayna montajı,Güneş paneli montajında kullanılan çift taraflı bant. Ayna bandı olarak önerilir.
Tesa 4952 Tesa 4952 Çift Taraflı Köpük BantlarÇift Taraflı Köpük Bantlar Tesa 1,2 mm PE Köpük Modifiye Akrilik Tesa 4952 Çift Taraflı Köpük Bant. Mobilya aynası montajı, Araba aynalarının montajı, İşlevsel trim ve profillerin montajı,Dekoratif panellerin montajı.
Tesa 4976 Tesa 4976 Çift Taraflı Köpük BantlarÇift Taraflı Köpük Bantlar Tesa 540 µm Poliüretan Köpük Modifiye Akrilik Aynaların, dekoratif profillerin ve işaretlerin sabitlenmesi Kablo kanallarının montajı
Tesa 62932 Tesa 62932 Çift Taraflı Köpük BantlarÇift Taraflı Köpük Bantlar Tesa 500 µm PE Köpük Modifiye Akrilik Elektronik eşyalar üzerinde dekoratif alüminyum kapaklı ekranlar, Mutfak mobilyalarında kapı kolları,Buzdolapları veya derin dondurucular için kalıplanmış dekoratif profiller,Cam ve ayna panelleri montajı
Tesa 62934 Tesa 62934 Çift Taraflı Köpük BantlarÇift Taraflı Köpük Bantlar Tesa 800 µm PE Köpük Modifiye Akrilik Mobilya üzerindeki alüminyum panellerin montajı Mutfak mobilya tutacaklarının montajı Kalıp plastik parçaların montajı Aynalar ve renkli cam panellerin montajı
Tesa 62936 Tesa 62936 Çift Taraflı Köpük BantlarÇift Taraflı Köpük Bantlar Tesa 1,6mm PE Köpük Modifiye Akrilik İç mekan duvar giydirme panellerinin montajı Ticari derin dondurucular üzerinde tampon raylarının montajı Enjeksiyonla kalıplanmış plastik parçaların montajı Aynalar ve renkli cam panellerin montajı
3M 4032 3M 4032  Çift Taraflı Köpük BantlarÇift Taraflı Köpük Bantlar 3M0,8 mm Poliüretan Köpük Akrilik Ayna, mobilya, metal montajı için çift taraflı köpük bant.
3M 4492 3M 4492	 Çift Taraflı Köpük BantlarÇift Taraflı Köpük Bantlar 3M0,8 mm PE Köpük AkrilikDış hava şartlarına dayanıklı. Yüksek performanslı çift taraflı köpük bant.
3M 8610 3M 8610 Çift Taraflı Köpük BantlarÇift Taraflı Köpük Bantlar 3M 1 mm PE Köpük Akrilik Yüksek yapışma gücüne sahip akrilik yapışkanlı köpük bant.
3M 9508 3M 9508  Çift Taraflı Köpük BantlarÇift Taraflı Köpük Bantlar 3M 0,8 mm PE Köpük Akrilik 3m çift taraflı köpük bant. Yüksek yapışma gücü. Kötü hava koşullarına mükemmel direnç. Kağıt ve plastik koruyuculu versiyonları mevcuttur.
3M 9515b 3M 9515b 	 Çift Taraflı Köpük BantlarÇift Taraflı Köpük Bantlar 3M1,5 mm PE Köpük Akrilik 3m çift taraflı köpük bant. Yüksek yapışma gücü. Kötü hava koşullarına mükemmel direnç
3M 9528 3M 9528 	 Çift Taraflı Köpük BantlarÇift Taraflı Köpük Bantlar 3M 0,8 mm PE Köpük Sentetik Kauçuk İç mekan uygulamaları için çok yüksek yapışma gücüne sahip çift taraflı köpük bant.
3M 9529 3M 9529 	 Çift Taraflı Köpük BantlarÇift Taraflı Köpük Bantlar 3M1,5 mm PE Köpük Sentetik Kauçuk Kauçuk yapıştırıcılı, beyaz, 1,5 mm kalınlığında, 67 kg/m3 yoğunlukta, kapalı hücreli, çift taraflı polietilen köpük. Düşük performanslı uygulamalar için uygun, çok iyi tutan yapıştırıcı. 9528 ile aynı fakat 1,5 mm kalınlığında.
3M 9536 3M 9536  Çift Taraflı Köpük BantlarÇift Taraflı Köpük Bantlar 3M1 mm PE Köpük Kauçuk Düşük yüzey enerjili plastiklerin montajı için uygun. Kapalı hücre Çift taraflı köpük bant.
3M 9546 3M 9546  Çift Taraflı Köpük BantlarÇift Taraflı Köpük Bantlar 3M1,15 mm PE Köpük Akrilik Yüksek performanslı, dış hava şartlarına dayanıklı, yaşlanma direnci yüksek çift taraflı köpük bant.
Nitto 5790 Nitto 5790 Çift Taraflı Köpük BantlarÇift Taraflı Köpük Bantlar Nitto 0,6 / 0,9 / 1,1 mm Polyolefin köpük Modifiye Akrilik Nitto 5790 serisi metal levhalar, isim levhaları, amblemler, cam parçaları ve çeşitli yüzeylerin montajı için iç ve dış mekan dayanımı olan çift taraflı köpük bant
Nitto 5791 Nitto 5791	 Çift Taraflı Köpük BantlarÇift Taraflı Köpük Bantlar Nitto 0,9 / 1,1 mm Polyolefin köpük Modifiye Akrilik Döşeme montaj, kablo kanalları, cam parçaları ve çeşitli yüzeyler için tasarlanmıştır.Bu ürünler, iç uygulamalar için kullanılır.
Oramount 1810 Oramount 1810 Çift Taraflı Köpük BantlarÇift Taraflı Köpük Bantlar Orafol 1,15 mm PE Köpük Solvent Saf Akrilik Saf akrilik yapışkanlı, yüksek performanslı beyaz köpük bant. Özellikle metal montaj işlemleri için.
Oramount 1812TM Oramount 1812TM	 Çift Taraflı Köpük BantlarÇift Taraflı Köpük Bantlar Orafol 1,14 mm PE Köpük Modifiye Solvent Akrilik Kapalı hücre beyaz PE köpük bant. Isı, nem, uv radyasyonu dayanımlı. Spool sarım olarak sunulabilir.
Oramount 1813K3 Oramount 1813K3	 Çift Taraflı Köpük BantlarÇift Taraflı Köpük Bantlar Orafol 1,14 mm PE Köpük Modifiye Solvent Akrilik Kapalı hücre beyaz beyaz PE köpük bant. Isı, nem, uv radyasyonu dayanımlı. Spool sarım olarak sunulabilir. UL 969 sertifikalıdır. Film koruyuculudur.
Oramount 1813TM Oramount 1813TM	 Çift Taraflı Köpük BantlarÇift Taraflı Köpük Bantlar Orafol 1,14 mm PE Köpük Modifiye Solvent Akrilik Kapalı hücre beyaz PE köpük bant. Isı, nem, uv radyasyonu dayanımlı. Spool sarım olarak sunulabilir. UL 969 sertifikalıdır.
Oramount 1816TM Oramount 1816TM	 Çift Taraflı Köpük BantlarÇift Taraflı Köpük Bantlar Orafol 1,6 mm PE Köpük Modifiye Solvent Akrilik Düz yüzeylerde iyi performans verir. Solventlere, ısıya, Uv radyasyonuna dayanımlıdır. Kapalı hücre PE beyaz Köpük Bant.
Oramount 1819TM Oramount 1819TM	 Çift Taraflı Köpük BantlarÇift Taraflı Köpük Bantlar Orafol 2,1 mm PE Köpük Modifiye Solvent Akrilik Düz yüzeylerde iyi performans verir. Solventlere, ısıya, Uv radyasyonuna dayanımlıdır. Kapalı hücre PE beyaz Köpük Bant.
Oramount 1822 Oramount 1822	 Çift Taraflı Köpük BantlarÇift Taraflı Köpük Bantlar Orafol 1,1 mm PE Köpük Modifiye Solvent Akrilik Düz yüzeylerde iyi performans verir. Solventlere, ısıya, Uv radyasyonuna dayanımlıdır. Kapalı hücre PE Siyah Köpük Bant.
Oramount 1831TM Oramount 1831TM	 Çift Taraflı Köpük BantlarÇift Taraflı Köpük Bantlar Orafol 1,14 mm PE Köpük KauçukKapalı hücre beyaz Pe köpük bant. Kauçuk yapışkanlı. Düz ve pürüzlü yüzeylere yapışır. Plastik aksesuar ve ayna montajında kullanılır.

Çift taraflı köpük bant, birçok endüstri için vazgeçilmez bir araçtır. İki yüzey arasında güçlü bir bağ sağlayarak geniş bir uygulama yelpazesi için idealdir. Aynı zamanda çok uygun maliyetlidir ve her türlü ihtiyacı karşılamak için farklı boyut ve kalınlıklarda üretilir. Bu makale ile çift taraflı köpük bandın ne işe yaradığını, fiyatlarının ne olduğunu ve etkili bir şekilde nasıl kullanılacağını keşfedebilirsiniz
.

Çift Taraflı Köpük Bant Nerede Kullanılır?


Çift taraflı bantların, tamirat işlerinden çeşitli kendin yap projelerine otomotiv sektöründen dekorasyon uygulamalarına kadar oldukça geniş kullanım alanları mevcuttur. Evlerde özellikle çerçeve yapıştırma, çeşitli tamir ve tadilat işlerinde sıklıkla kullanılır. Yapıştırma işlemlerinde uygulanacağı matkap, çivi ve vida gibi ürünlerden yüzeyin zarar görmesine gerek kalmadan direk uygulanabilme özelliğine sahiptir.

Çift Taraflı Bant Köpük Nasıl Kullanılır?


Çift taraflı köpük bandı yüzeye uygularken aşağıda belirtilen adımları takip edebilirsiniz.
• Bandın uygulanacağı ürünün ya da zeminin yüzeyi temizlenerek kirden arındırılır.
• Temizlenen yüzeyde nem olmaması için kurulanır.
• Yeterli boyutta köpük bant kesilerek yüzeye uygulanır.
• Uygulama yapılırken sadece kullanılacak alanın üzerindeki koruma materyali çıkarılır. Bu sayede diğer yüzeyin yapışkanlığı zarar görmez.
• Bandın diğer yüzeyinde bulunan koruyucu tabaka çıkarılarak diğer yüzeye yapıştırılır.
• Koruma tabakası çıkarılan yüzeye el ile dokunulmamalı ya da herhangi bir materyal değdirilmemelidir. Bu, bandın yapışkanlığını azaltır.

Çift Taraflı Köpük Köpük Bant Fiyatı


Çift taraflı köpük bant fiyatını etkileyen birçok unsur bulunuyor. Bandın üretildiği materyalin kalitesi, boyutu, uygulanacağı yüzey çift taraflı köpük bant fiyatını etkileyen başlıca unsurlar arasında yer alır. Ulus Bant olarak geniş ürün skalamız ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun bant çeşitlerini en uygun ve en avantajlı fiyatlarla sunuyoruz. Çift Taraflı Köpük Bant Nedir? blog içeriğimizi ziyaret ederek daha fazla bilgi edinebilirsiniz.