Bant Makinaları


Firmamızla iletişim kurarak kısa süre içerisinde bant makinalarının teminini kısa süre içerisinde ve uygun fiyatlarla yapabilirsiniz. Şirketimiz sektördeki firmalar arasında tercih edilen ve kalitesini ispatlayan bir işletmedir. Ülkemizde imal edilen makinelerin çalışma yönü sol elini kullananlar için uygunluk taşımaktadır. Firmamızda imal edilen makineler tüm dünyada olduğu gibi sağ elini kullananlar için tasarlanmıştır. Üst baskı tekerler, koli bandı makinası adına kavrama ve tutuş konusunda yeterli verimi sağlayamamaktadır. Kauçukla kaplı çift palet sistemi dar ve büyük parçaları daha güçlü kavramaktadır. Neme ve yüksek sıcaklıklara karşı dayanma özelliği sayesinde tutkalı da kullanabilmektedir. Fazla tutkal ve elektrik tasarrufu sağlayan koli bantlama makinası, ısı kontrollü ve 2 adet termostatlı 2 adet çelik fişek rezidanslıdır.

Koli Bantlama Makinası Fiyatları ve Tesa Bant Makinası

Köşe yuvarlanmış 3 ya da daha fazla bıçakla baş ve son işlemi yapan makinalarda birleşme noktalarında dalmaların yanı sıra farklı sorunlarda ortaya çıkabilmektedir. Çok bıçaklı işleme sistemlerinde bu tür sorunları önlemek imkânsız olmaktadır. Fakat bizim tarafımızdan sunulan makinaları önemli bir sorun yaşanmadan kullanabilirsiniz. Uzun seneler boyunca yapılan araştırmalar sonucunda dünyada hiçbir makinada bulunmayan özellikler firmamız tarafından üretilen ve/veya satışa sunulan ürünlere eklenen özelliklerdir. Koli bantlama makinası fiyatları her bütçeye uygunluk taşımaktadır. O nedenle kalitesinden ödün vermeyen tesa bant makinası tercih edilebilir.
Ürün KoduÜrün GörseliÜrün CinsiMarkaKalınlıkTaşıyıcıYapışkanAçıklama
Lifli Bant Dispenseri Bant Makinaları 3m ---Lifli bant (filament bant) için el dispenseri. İçinde cam elyaf lifleri bulunan lifli bantların kolayca kesilerek uygulanması için geliştirilmiştir.
Tesa 6005 Bant Makinaları Tesa ---El kullanımına uygun bant dispenseri.
Tesa 6009 Bant Makinaları Tesa ---Tesa 6009 masaüstü kullanılabilen, 66mt ve 330 mt arası ambalaj bantlarını ve 50mm genişlik 50 metre uzunluktaki maskeleme bantlarını kesebilen çok kullanışlı bir bant dispenseridir.
Tesa 6012 Bant Makinaları Tesa ---tesa 6012 50mm genişlik ve 66 metre uzunluktaki bant rulolarını kesmek için kullanılır. Aynı anda 2 rulo takılıp kesim yapılabilir.
Tesa 6032 Bant Makinaları Tesa ---tesa 6032 25mm genişliğe kadar lifli bantlar, demetleme bantları ve çemberleme bantlarının uygulanması için kullanılır.
Tesa 6037 Bant Makinaları Tesa ---tesa 6037 küçük paketleri bağlamak için kullanılan tezgah üstü dispenser. Bant kola basılarak dışarı sürülür, 100mm`ye varan önceden ayarlanabilir bant uzunluğu.
Tesa 6038 Bant Makinaları Tesa ---tesa® 6038 ayarlanabilir bant boylu bir dispenserdir. Sabit uzunlukta bant şeritlerinin gerektiği yerlerde kullanılabilir.Bant tırtıklı bıçakla kesilir. Ayarlanabilir bant şerit uzunluğu maksimum 10 cm'dir.
Tesa 6056 Bant Makinaları Tesa ---Tesa 6056 bez, film, kağıt taşıyıcılı ve 50mm genişliğe kadar olan her bandın kesimi için uygundur. İstenilen uzunluk önceden ayarlanır ve elektromanyetik bıçağı sayesinde mükemmel bir kesim yapar.
Tesa 6076 Bant Makinaları Tesa ---tesa 6076 maksimum 50mm genişlik ve 66 metre uzunluktaki bobinlerin kesimine uygun küçük ve kullanışlı bir el dispenseridir.
Tesa 6081 Bant Makinaları Tesa ---Alüminyum profiller, MDF trimler ve manyetik şeritlerin üzerine çift taraflı bant lamine etmek için kullanılır. Hızlı ve kesintisiz çalışma imkanı sağlar.
Tesa 6089 Bant Makinaları Tesa ---tesa 6089 zemin işaretleme dispenseri yer işaretleme bandının kullanışlı bir şekilde uygulanması için tasarlanmıştır. Yüksekliği ayarlanabilir yönelteç, size elverişli çalışma koşulları sağlar.
Tesa 6094 Bant Makinaları Tesa ---Tesa 6094 poşet ağzı kapamak için kullanılır. Tesa 4104 PVC bant veya 4328 kağıt bant ile kullanılması önerilir.
Tesa 6300 Bant Makinaları Tesa ---tesa 6300 el kullanımına uygun manuel bant dispenseridir.
Tesa 56424 Bant Makinaları Tesa ---tesa 56424 ekonomik bir manuel bant dispenseridir.